JENNIFER ANISTON, FRIENDS'İ ÇOK ÖZLEMİŞ

Eylül'de Friends'in televizyon ekranlarında yayınlanmasından bu yana 25 yıl geçmiş olacak..

Ama Rachel Green karakterini canlandıran Jennifer Aniston, dizide çalışmayı hala, bitiminden tam 15 yıl sonra, özlediğini söyledi. Aniston, "Özgüvenimi, kesinlikle Friends'de oynarken kazanmaya başladım. O dizide oynamak bir bakıma en güven verici şeydi. Hepimiz birbirimizi dik tuttuk. O zamanları çok özlüyorum. İşimin, saf ve mutlak bir sevinç olmasını özlüyorum. İnanılmaz çok sevdiğim ve kelimelerle anlatamayacağım kadar çok saygı duyduğum insanlarla birlikte olmayı özledim. Yani, evet bu aralar çok nostaljiğim. Diziyle ilglili gördüğüm her şeye 'yaaaa' diyorum" dedi.

Görünüşe göre Aniston'ın hisleri, dizinin diğer oyuncuları için de geçerli. Mayıs ayında, Monica Geller karakterini canladıran Courtney Cox, dizi başlamadan önce ekipçe gittikleri Las Vegas gezisinden bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı.

"Kimse bizim F.R.I.E.N.D.S olduğumuzu bilmiyorken Vegas'a gittiğimizde"

Cox verdiği bir röportajda, "Friends başladığında hepimiz daha çok toyduk. Neler olduğuna ve olacağına inanamadık" dedi. "Bunun, benim hayatım olduğuna inanamadığımı hatırlıyorum. Minnet seviyem.. Tanrım!"

Aniston The Ellen Show'da verdiği röportajda her şeyin mümkün olduğunu söyledi. Dizinin tekrar çekilme ihtimali sorulduğunda Jennifer, "George Clooney bile evlendiğine göre, her şey mümkün" dedi. 

Ancak, ekibin diğer üyeleri Mathew Perry, Matt Le Blanc ve David Schwimmer karakterlerin 50 yaşında nasıl bir hikayeyi anlatabilecekleri konusundaki çekincelerini dile getirdiler.