JENNIFER ANISTON NEDEN SOSYAL MEDYA KULLANMIYOR?

Ünlü oyuncu 7/24 telefonda olmanın iyi birşey olmadığını söylüyor.

Eşi Justin Theroux’un hesabından Aniston’un fotoğrafını görünce herkesin aklına tek bir soru geliyor; ‘Neden Jennifer’ın sosyal medya hesabı yok?’ Justin Theroux’u takip edenler hep Jennifer’ın ne yaptığını ve neyle meşgul olduğunu merak ediyorlar. Ünlüler attığı her adımı Instagram’da paylaşırken Jennifer Aniston’u görmek mümkün değil. 

 Sophie Turner, sosyal medya takipçileri sebebiyle diğer oyunculardan daha fazla iş teklifi aldığını açıkladı. Bunun yanı sıra Elizabeth Olsen da Instagram hesabına önem vermemesinin kariyerini etkilediğini açıklamıştı.

Bütün bunlara karşı Aniston hala Instagram’a direnmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir röportajda ‘Gerçekten nereye bakarsam herkesin telefonları ile meşgul olduğunu görüyorum. Kendi yarattığımız birşeyle dünyanın harikalarını kaçırıyoruz. Tütün endüstrisi gibi, kendimize beşeri bir zorluk çıkararak gençlerin bu alışkanlıktan uzak kalmasını engelliyoruz,’ diye açıklayan Jennifer Aniston’u yakın bir zamanda Instagram’da göremeyeceğimize eminiz.