JENNIFER ANISTON'IN GÜZELLİK SIRLARI

Geçtiğimiz hafta grup selfie'sini yeniden yaratarak, Instagram'ı aleve veren Aniston, güzellik sırlarını açıkladı.

Radiotimes.com'a verdiği röportajda, kereviz sulu sabah rutinini anlattı. Gece kuşu olduğunu söyleyen Jennifer, "8:30-9 gibi kalkıyorum ama çok geç yatıyorum. Ben bir gece kuşuyum" dedi.

Aniston, sabah uyanır uyanmaz bir bardak kereviz suyu içiyormuş. CNBC'nin haberine göre: Aç karnına kereviz suyu içmek, ünlüler arasında popüler bir alışkanlık. Bazıları şişliğe ve bağırsaklara iyi geldiğini söylese de bazı beslenme uzmanları, bu iddiaları destekleyecek yeterli bilimsel kanıt olmadığının altını çiziyor.

Jennifer, aynı zamanda 'aralıklı oruç diyeti' yaptığını da açıkladı. Bu diyet genel olarak sebze suyu ve soğuk kahveden oluşsa da Aniston, sabahları uyanır uyanmaz kahve içmiyormuş.

Köpeklerini besleyip spor yaptıktan sonra kahvesini içmeyi tercih eden Aniston, "Aralıklı oruç diyeti yapıyorum, yani sabah hiçbir şey yemiyorum. 16 saat boyunca katı gıda almamanın yarattığı büyük farkı gördüm."

Aralıklı oruç diyeti, sabah 9 akşam 5 günde 8 saat normal beslenip geri kalan 16 saatte su, çay ve kahve dışında başka bir şey tüketilmeyen beslenme şekli. Ancak Jennifer, o kadar da katı değil. Pazar günlerini 'kaytarma günü' yapmış ve canı ne isterse onu yiyormuş.

YAZI: Deniz Akkaya