JOHNNY DEPP, TIKTOK'A KATILDI

Deep, ilk TikTok videosunda Amber Heard ile davası için destekçilerine teşekkür etti.

Johnny Depp, geri dönüş için hazır! Deep, eski karısı Amber Heard'a karşı açtığı iftira davasında kazandığı zaferin ardından bir TikTok hesabı oluşturdu. "Karayip Korsanları" yıldızı, Çarşamba sabahı itibariyle doğrulanmış hesabında 7 milyondan fazla takipçiye ulaştı. Biyografisinde kendisini “Ara sıra Tiyatrocu” olarak tanımlıyor.58 yaşındaki Depp, ilk gönderisinde “değerli, sadık ve sarsılmaz” hayranlarına destekleri için teşekkür etti. “Her yerde birlikteydik, her şeyi birlikte gördük. Aynı yolda beraber yürüdük. Birlikte doğru olanı yaptık, çünkü sen umursadın” diye yazdı. "Ve şimdi hep birlikte ilerleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi, siz benim işverenimsiniz ve bir kez daha teşekkür etmekten başka hiçbir şekilde teşekkür edemem. Teşekkürler. Sevgiler ve saygılar, JD.”

Depp, Virginia jürisinin üç suçlamadan da sorumlu bulduğu Heard'dan 15 milyon dolarlık tazminat kazandıktan bir haftadan kısa bir süre sonra popüler video paylaşım platformuna katıldı. Depp, davanın sonucunda tazminat olarak 10 milyon dolar ve cezai tazminat olarak 5 milyon dolar kazandı. Heard, Depp'e karşı açtığı karşı davada küçük bir zafer kazandı ve jüri ona 2 milyon dolar tazminat verdi, ancak cezai tazminat vermedi.

Kazanmasının ardından oyuncu, huzur içinde olduğunu ve dünyanın dört bir yanından gelen sevgi ve muazzam destek ve nezaket karşısında mutlu olduğunu belirten bir açıklama yaptı. “En başından beri bu davanın amacı, sonucu ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmaktı. Doğruyu söylemek, çocuklarıma ve beni desteklemekte kararlı olan herkese borçlu olduğum bir şeydi.”

Mahkemeyi kazandığından beri, Depp halkın için geri döndü. Avukatlarının kapanış konuşmaları yapmasından sadece iki gün sonra Jeff Beck ile sahneye çıktı.

Ve şimdi, TikTok dünyasına katılmaya hazır görünüyor.

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

♬ Stranger - Love Joys