JOHNNY DEPP’DEN BİR İLK!

Johnny Depp, reklam kampanyası için Dior'la anlaştı, detaylar haberimizde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Haziran 2015
JOHNNY DEPP’DEN BİR İLK!
51 yaşındaki Amerikalı oyuncu Johnny Depp, ilk defa bir parfüm reklamının yüzü oldu. Reklam için ünlü Fransız markası Christian Dior ile anlaşan Depp, markanın yeni temsilcisi oldu. Markanın diğer temsilcileri arasında Natalie Portman ve Charlize Theron yer alıyor. Bu anlaşma, her ne kadar Depp için bir ilk olsa da markanın yakışıklı oyuncuları kapması açısından alışıldık bir durum. Dior, daha once de Robert Pattinson ve Jude Law gibi isimlerle çalışmıştı.

Şimdiye kadar elliden fazla filmde oynamış olan Depp, daha önce senaristlik, yönetmenlik ve müzisyenlik gibi farklı alanlarla sevenlerini şaşırtmıştı. Anlaşılan o ki, karizmatik oyuncu mevcut kariyeri ve uğraşlarıyla hiçbir zaman yetinmeyecek; her zaman kendini yenileyecek!

Bu kararıyla da Depp bize her zaman farklılıktan yana olacağını kanıtlamış oluyor. ‘Makas Eller, Karayip Korsanları ve Alice Harikalar Diyarında' gibi filmlerdeki makyajı ve oyunculuğu çok konuşulan Depp'in, reklam kampanyası da en az filmleri kadar konuşulacağa benziyor. Depp'i verdiği bu radikal karardan dolayı tebrik ediyor, kendisini daha farklı projelerde de görmek istediğimizi ekliyoruz!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.