JULIA ROBERTS VE GEORGE CLOONEY YILLAR SONRA BİR ARADA

Roberts ve Clooney'den romantik komediye dönüş...

Julia Roberts ve George Clooney, romantik komediye heyecanlandıran dönüşlerini yapıyor. İkonik oyuncular, yıllar önce birlikte rol aldıkları “Ocean's Eleven” filminin ardından yeniden bir araya geldi. Roberts ve Clooney’nin yeni filmi “Ticket to Paradise”ın ilk fragmanı herkesi çok heyecanlandırdı.

Roberts ve Clooney, filmde uzun süre önce boşanmış iki ebeveyni canlandırıyor. Ticket to Paradise'ın ilk fragmanında, kızları Lily (Kaitlyn Dever), mezuniyet sonrası Bali'ye bir geziye gittiğinde ve yerel biriyle evlenmeye karar veriyor. Ebeveynler, kızlarının yeni tanıştığı adamla evlenmesini engellemek için Endonezya'ya uçuyorlar. Fragman, kızları için güçlerini birleştirmeye çalışan iki karakter arasındaki gergin ilişkiyi vurguluyor.

Clooney'nin karakteri, kendisi ve eski eşi (Roberts) arasında uçakta oturan bir yabancıya, "Kızım yeni tanıştığı, evden milyonlarca mil uzakta bir adamla evlenecek. Kariyerini çöpe atıyor" diyor. Roberts'ın karakteri daha sonra, "Tıpkı annesinin yaptığı gibi, bu yüzden onu durdurabilecek tek kişi benim. Onu dinlemiyor" diyor.

Fragmanda, 54 yaşındaki Roberts ve 61 yaşındaki Clooney birlikte çekim yaparken, dans ederken ve oyun oynarken görülüyor. Fragmanı Instagram'da paylaşan Roberts, "Kemerlerini bağla! ✈️ 🏝🐬 💘" yazdı.

Ticket to Paradise, "Mamma Mia!İşte Yeniden Başlıyoruz" filminin yapımcısı Ol Parker tarafından yönetiliyor. Ocak ayında Clooney, filmin "özel bir şey" ve "bir tür eski moda film" olduğunu söyledi. "Ol Parker adındaki bu adam gerçekten harika bir yazar ve yönetmen ve bize bir senaryo yazdı. Ben de (1996'lar) One Fine Day'den bu yana romantik bir komedi yapmadım. Bu filmde Julia ve ben birbirimize en komik şekilde kaba davranıyoruz".

"Okuduğum an Julia'yı aradım ve 'Bunu aldın mı?' dedim. ve o, 'Evet' dedi, ben de 'Yapacak mısın?' dedim. O da 'Yapacak mısın?' dedi ve 'Evet, yaparsan' dedim" diye ekledi. "Yani bu çok şanslı şeylerden sadece biriydi". Clooney, çekimler devam ederken, "Harika gidiyor. Bu gerçekten eğlenceli bir oyuncu kadrosu. Hoş vakit geçiriyoruz" dedi.

Clooney ve Roberts daha önce Ocean's Eleven ve 2016's Money Monster'da birlikte çalışmışlardı.


Ticket to Paradise, 21 Ekim'de sinemalarda.