Julia Roberts’ın Matthew Perry Açıklaması

Roberts, hayatını kaybeden Friends yıldızı ile kısa bir süre ilişki yaşamıştı.

Buse Saray BUSE SARAY 09 Aralık 2023
Julia Roberts’ın Matthew Perry Açıklaması

Julia Roberts, kısa ama mutlu bir ilişki yaşadığı Matthew Perry'nin yürek parçalayan kaybı hakkında konuştu. 56 yaşındaki aktris, bir röportajda Perry'nin vefatına duygusal tepkisini sunarak; Friends dizisindeki kısa süreliğine rol aldığı dönemi anlattı.Roberts, sevilen sitcomun 1996 bölümü 'The One After the Super Bowl'da Chandler Bing'in çocukluk arkadaşı Perry rolünde konuk oyuncu olarak yer aldığı deneyiminden bahsetti. "Hepsi bana sadece tek seferlik bir karakter olmama rağmen çok sıcak davrandılar ve gerçekten eğlenceli bir zamandı". Perry daha sonra 2022 anı kitabında, kamera arkasında o dönemde Roberts ile "üç ay süren bir flört" yaşadığını yazmıştı.

Roberts, eski sevgilisi hakkında, "Böylesine genç birinin ani kaybı yürek parçalayıcı" dedi. "Sanırım bu hepimizin sahip olduklarımızın kıymetini bilmesine ve elimizden geldiğince olumlu bir şekilde ilerlemeye devam etmemize yardımcı oluyor.”

Perry, 28 Ekim'de 54 yaşında hayatını kaybetti.

Matthew Perry, "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing" adlı kitabında, Roberts ile 90'ların başındaki ilişkisi hakkında detaylar verdi. "Üç düzine kırmızı gül gönderdim ve kartta şunlar yazıyordu: 'Dizide olma olasılığını düşünmekten daha heyecan verici olan tek şey, sana nihayet çiçek gönderme bahanem olmasıdır," diye yazıyordu.

Kitapta, "Günde üç veya dört kez faks makinesinin başında oturur, kağıdın yavaşça onun bir sonraki mesajını ortaya çıkarmasını izlerdim," diye yazıyordu. Perry, Roberts'ı faksları ve zekasını överek, "Dünya üzerine gülümsetmek için yerleştirilmiş" diye yazmıştı.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.