JUSTIN BIEBER 26. DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI!

Nasıl mı? Tabii ki çok sayıda cupcake ile!

TMZ'nin haberine göre, bu hafta sonu özel gününü kutlamak için Bieber, Los Angeles'ın gözde mekanlarından Delilah'a gitti. Habere göre Justin Bieber, Delilah'a gitmeden önce eşi Hailey Bieber ve arkadaşları ile bir akşam yemeği yemiş. Yemekte canlı müzik, içecekler, tatlılar ve doğum günü çocuğu için birçok farklı çeşitte pasta varmış. 

Arkadaşları mutlu yıllar sana söylerken Justin'in ne kadar mutlu olduğu da dikkatlerden kaçmadı:


Başka bir objektife ise Bieber'ın eşi Hailey'e sımsıkı sarıldığı görüntüler yansıdı:


Özel günü olmasına rağmen Bieber'ın ise tüm odağı Hailey'deydi:

"Benim doğum günü hediyem sensin bubba"

Hailey, Bieber'ın yeni albümü Changes'in de merkezinde yer alıyor. Albümde Hailey ile ilgili çok sayıda şarkı bulunuyor. Şubat ayında, Hailey ile hayatının samimi ayrıntılarını Londra'daki konserindeki seyircilere anlatan Justin: 

"Ona evlenme teklif ettiğimde son derece gergindim. Geçmişte benim evlilikte teklifi etme ihtimalini konuşmuştuk ve hep evet diyeceğini söylüyordu. Bu yüzden 'evet der mi?'den çok 'bu bağlılığı yerine getirebilecek miyim?' konusunda gergindim. Bu sözü bir erkek olarak yerine getirebilir miyim, çünkü bu ciddi bir söz, birisini daha iyi günde kötü günde seveceğinizi ve sadık kalacağınızı söylediğinizde,büyük bir söz vermiş oluyorsunuz. Bunu yapabilir miyim? sorusu en zorlandığım şeydi. Ve sonunda dedim ki, ' biliyor musun? Bu kararı vereceğim ve bunu yerine getireceğim. Bir koca olacağım ve ben hep evlenmek istedim. Şimdi bu kadını seçeceğim ve bunu yapacağım" dedi.