ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

JUSTIN BIEBER'IN YENİ MÜZİK VİDEOSUNDA DIANE KEATON BAŞROLDE

Diane Keaton, “Ghost” klibinde kendi kıyafetlerini giymiş.

Diane Keaton, Justin Bieber’in “Ghost” için yeni müzik videosunda büyükannesi rolünü oynuyor. Büyükbabasının ölümünün ardından şarkıcı, büyükannesiyle yeniden bağlantı kurar, onunla Ventura Sahili boyunca uzun yürüyüşlere çıkar, flört profillerini günceller ve onu bir gece dans etmeye dışarı çıkarır.

Yayına giren ve Colin Tilley tarafından yönetilen videoda görünüşe göre Bieber, büyükannesi olarak stil ikonunu seçmiş. Kabul edelim rol icabı da olsa, tatlı hikâyedeki Oscar ödüllü aktör Diane Keaton, bir insanın isteyebileceği en şık büyükanne.


Bir stil ikonu olan Keaton, sete kendi kıyafetlerini ve şapkalarını getirmiş. Keaton bir röportajında gülerek, "Kıyafetler benim tarzımın göstergesiydi çünkü benimler" diyor. "Bazı kıyafetler dolabımdan. Gucci'den harika şeyler aldım."

Bir sahnede, Keaton ve Bieber'ı üstü açılır bir Corvette arabada birlikte görüyoruz. Keaton zarif, kareli bir Gucci ceket giyerken, Bieber Marni pantolonu ile bir Aimé Leon Dore bomber ceketi giyiyor. “Bu ceket benim için gerçekten öldürücü. Benim favorim, ”diyor Keaton.