JUSTIN VE HAILEY'NİN DÜĞÜNÜ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Aylar süren planlamadan sonra, Hailey ve Justin ikinci kez "evet" demek için mükemmel bir yer seçti!

Bir kaynağın E!'ye söylediklerine göre çift, Montage Hotel'in Palmetto Buff'daki yerinde aile ve arkadaşlarının katılacağı bir seramoni ile evlenecek. Kaynak, "Montage markasını çok seviyorlar ve mülkü ziyaret ettiklerinde Palmetto Bluff ve çevresine aşık oldular" dedi.

Çift,  daha önce fikirlerini birçok kez değiştirmiş olsa da kaynağın söylediğine göre, bu sefer geri dönüş yok. Çünkü davetiyelerini göndermişler bile!

Son kararlarını Güney Carolina'da kılan çift, planlamanın ilk aşamalarında yeminlerini, Güney Kaliforniya'da etmeyi düşünmüşlerdi.

En büyük ve en önemli düğün detayları hallolduğu için Hailey ve Justin büyük gün için çok heyecanlılarmış! Çifte yakın bir kaynak, "Geri sayım başladı ve gerçekten bunu dört gözle bekliyorlar" dedi.

Ama Dorian Kasırgası bu planlarda bir değişikliğe yol açar mı? diye sorulduğunda aynı kaynak, "Justin ve Hailey kasırgadan dolayı çok üzgün ve eğer düğün yerlerini mahvederse düğünü ileri bir tarihe erteleyecekler. Ayrıca B planı olarak Kaliforniya'da tören yapmayı düşünüyorlar. Seramoniyi, Güney Carolina'daki en sevdikleri otelde yapmayı çok istiyorlar ancak, kasırga bitene kadar bir karar vermeleri zor" dedi.

Düğünün detaylarıyla ilgili de bilgiler veren kaynak çiftin, su kenarında dışarıda bir yerde evlenmek istediklerini söyledi, "Kısmen branda gerilecek ancak dışarıda evlenecekler.. Dekor çok şık ve nötr renklerde olacak. Hailey, bembeyaz ve şampanya renkli dekor üstüne yeşil yapraklar istiyor. Klas bir düğün olacak."

Konuklara gelince çift, ünlü arkadaşlarını davet etmeyi de planlıyor. Başka bir kaynaktan alınan duyumlara göre, "Kourtney Kardashian ve Kendall Jenner düğüne katılmayı düşünüyor ve kiliselerindeki birkaç kişi de davetli. Konuklar, aile ve yakın arkadaşlar ve yakın kilise arkadaşlarından oluşacak. Samimi bir düğün olacak. Çok büyük bir şey istemiyorlar ve çok din odaklı ve manevi olmasını istiyorlar."

Müziğe gelirsek, çift özel günleri için 24 yaşındaki Kanada doğumlu şarkıcı Daniel Ceaser'ı tercih etmiş.

Hailey'nin gelinliğini görmek için sabırsızlanıyoruz doğrusu!

YAZI: Deniz Akkaya