KAIA GERBER ÇOCUKLARLA İLGİLİ ARAŞTIRMALARI DESTEKLEMEK İÇİN EFSANEVİ FOTOĞRAFÇILARLA BİR ARAYA GELDİ

Gerber, çocuk araştırma hastanesi St. Jude için bağış topluyor…

Süper model statüsüne hızla ulaşan Kaia Gerber, sadece podyum kariyeri değil aynı zamanda aktivizmi ile de biliniyor. 90’lı yılların en ünlü süper modellerinden biri olan Cindy Crawford’ın kızı olan Kaia Gerber’i aynı zamanda kitap kulübü ile de biliyoruz. İkonik yazar Joan Didion’un vefatının ardından bir yazı paylaşan Gerber, yeni yılda Instagram sayfamıza farklı bir konu sebebiyle düştü. 

En zorlu çocuk kanserleri ve pediatri hastalıkları ile mücadele eden St. Jude Children’s Research Hospital, (Çocuk Araştırma Hastanesi) ile bir araya gelen Kaia Gerber, “Benim için çok önemli bir amaç için 27. Los Angeles Art Gala açılış gecesinin ev sahibi olmak benim için büyük bir onur” yazdı. “Ailelerin tedavi, seyahat, barınma veya yemek için asla bir ücret ödememesini sağlamak için çalışırken St. Jude’u destekleyen herkese teşekkür ederiz - çünkü St. Jude, bu ailelerin tek düşünmesi gerekenin çocuğunun yaşamasına yardım etmek olduğuna inanıyor” diye ekleyen Gerber, etkinlik için Celine’den payetli bir elbise tercih etti. 

Açılış gecesine ev sahipliği yapmanın yanı sıra moda fotoğrafçıları Inez & Vinoodh ile bir araya gelen Gerber, hastaneye destek olan dijital mesaj kartları hazırladı. Gerber’in pop-art görsellerinin yer aldığı dijital kartlar Inez & Vinoodh tarafından çekildi. Kartı kişisel bir mesaj ile tamamlayan Gerber, “St. Jude’a daha fazla bağış getirmek ve çocuk hastanesine destek olmak için Double Dutch Catch ve Inez & Vinoodh ile bir araya gelerek bu dijital kartları hazırladık. Bu kartları arkadaşlarınıza ve ailenize sevgi mesajları yollamak için kullanabilir ve aynı zamanda St. Jude’a bağış yapabilirsiniz” yazdı.