KAIA GERBER VE JACOB ELORDI AYRILDI

Aşk bitti!

Kaia Gerber ve Jacob Elordi 1 yıllık birlikteliğin ardından ayrıldılar. Hayranları, 20 yaşındaki Gerber'in 24 yaşındaki Elordi'nin fotoğraflarını Instagram'dan silmesinin ardından çekici ikilinin ilişkisinin bittiğini iddia etmeye başladı. PageSix’in onayladığı ayrılık haberinin ardından, bir kaynak Perşembe günü ikilinin sona erdiğini, ancak ayrılığın "dostane" olduğunu söyledi.

Çiftin hala modelin profilinde yer alan son fotoğrafı, 17 Eylül'de yayınlanan 20. doğum günü partisinden bir albümde duruyor. Görüntüde Elordi, kameraya gülümserken şakacı bir şekilde Gerber'in göğüslerini tutarken görülüyor.Doğum gününden birkaç gün sonra çift, 25 Eylül'de Los Angeles'taki Academy Museum of Motion Pictures Açılış Galasında kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı. Bu resmi olaydan sonra romantizmleri bozulmuş gibi duruyor. Ayrılmaya rağmen, Gerber ve Elordi hala sosyal medyada birbirlerini takip ediyor.


Çift, bir yıldan biraz fazla bir süre çıktı. İki oyuncu, ilk olarak Eylül 2020'de New York City'de dolaşırken görüldüklerinde flört söylentilerini ateşledi. Aynı ay Elordi, Gerber'in ebeveynleri Cindy Crawford ve Rande Gerber ile Meksika'da tatil yaparken ilişkileri daha ciddi bir hal aldı. İki ay sonra çift, Cadılar Bayramı için kostümlerinin fotoğraflarını paylaşarak ilişkilerini Instagram'da resmileştirmeye karar verdi.

Genç aşıklar bu yıl da Cadılar Bayramı'nı yine birlikte geçirdiler. Retro görünümlü kostümler giymiş bir partiden çıkarken fotoğraflandılar. Bu, magazinin onları bir arada gördüğü son andı.

Elordi ve Kaia temsilcileri, Sayfa Altı'nın yorum taleplerini hemen geri çevirmedi.