KANYE ve PHARRELL BİR ARADA!

Grammy ödüllü Fransız müzik grubu Daft Punk'ın belgeseli çekiliyor!

Dünyaca ünlü Fransız elektronik müzik grubu Daft Punk için belgesel çekiliyor. Yedi tane Grammy Ödülü olan grubun başarı hikayesi belgeselle anlatılacak. Thomas Bangalter ve Guy-Manuel de Homem-Christo'nun oluşturduğu grup, 18 yıllık kariyerleri boyunca tüm klip, söyleşi ve konserlerinde hep yüzlerini gizlemeleriyle tanınıyor. İkilinin taktığı, robotu anımsatan kasklar ve diğer aksesuvarlar artık grubun sembolü haline geldi. İkili, daha önce yaptıkları bir açıklamada, aslında utandıkları için yüzlerini sakladıklarını fakat sonradan insanların bunu çok sevdiğini ve o yüzden de devam ettirdiklerini söylemişti.

24 Haziran'da, bir Fransız kanalında yayınlanacak olan belgeselde ikiliye Kanye West, Pharrell Williams, Nile Rodgers, Michael Gondry ve Giorgio Moroder gibi isimler eşlik edecek. Belgesel, ikilinin tanışma hikayeleri, grup hakkındaki bilinmeyenler ve yüzlerini ne kadar daha göremeyeceğimiz gibi konuları ele alacak.

Daft Punk, 2014 yılında Brit Ödülleri'nde en iyi uluslararası grup seçilmişti. Ayrıca, en iyi canlı grup performansı, en iyi dans müziği ve en iyi elektronik albüm gibi birçok ödülü de kazanmıştı.

Biz de tüm hayranları gibi, belgeseli sabırsızlıkla bekliyoruz!

Etİketler