ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

KANYE WEST, KARDASHIAN AİLESİNİ TWITTER'DAN TAKİP ETMEYİ BIRAKTI

"Kimye" dönemi resmen bitiyor!

Kanye West’in hayranları, rapçinin Kim Kardashian ve ailesini Twitter'da sessizce takip etmeyi bıraktığını fark etti. West, artık Twitter'da Kim, Kourtney ve Khloé Kardashian'ı takip etmiyor. Bunun tam olarak gerçekleştiği an net değil, ancak Keeping Up with the Kardashians finalinin yayınlanmasıyla aynı zamana denk geliyor. Bölümde, Kardashian ondan boşanmaya karar verdiği anı anlatıyor.

Gelecekte değişebilecek olsa da, West'in şuan Instagram'da takip ettiği tek kişi Kardashian.

Yayınlanan Keeping Up With the Kardashian'ın finalinde Kardashian, West ile ilişkisinin neden kurtarılamadığı hakkında samimi bir şekilde konuştu. Kardashian hakkında endişelendiğini söyleyen annesi Kris Jenner'a, kendi üzerinde çalıştığını söyleyerek başladı. Kim, People aracılığıyla “Bir terapiste gidiyorum. Kendi üzerimde çalışıp nerede olduğumu görmeme izin verin. Bunun için çok heyecanlıyım, tıpkı 40 yaşında yeniden uyanmak ve tam bir mutluluk istediğimi fark etmek gibi. Açıkçası tam mutluluğun tam bir gerçeklik olmadığını biliyorum, ama beni nereye götürürse götürsün tek yapmak istediğim bu. Ben sadece saf mutluluğumu istiyorum, o yüzden oraya nasıl gideceğimi bulmaya çalışıyorum. Hayatta istediğim her şeyi elde etmek için çok çalıştığımı ve beklentilerimi karşıladığımı; insani olarak mümkün olduğunu düşündüğümden 10 kat daha fazlasını başardığımı hissediyorum."

"Evet, tabii ki çocuklarım her şey… Ama burada oturup 'Tamam, çocuklarım beni tatmin ediyor ve ben iyiyim' diye mi düşüneceğim? Hiç yalnız olduğumu düşünmedim... Her zaman bunun tamamen iyi olduğunu düşündüm; West genellikle uzaktadır bu yüzden sadece çocuklarım vardı. Ben sadece onunla bir yolculuktaydım ve bununla sorunum yoktu. Bu yıl 40 yaşıma bastıktan sonra, benden tamamen farklı bir durumda yaşayan bir koca istemediğimi anladım. Bu benim için üzücü ve istediğim bu değil."

“Aynı hayat sahip olduğumuz birini istiyorum. Her gün benimle olmak isteyen birini istiyorum. Küçük şeyler bende olmayan şeyler, bütün büyük şeylere sahibim. Abartılı ve hayal edebileceğiniz her şeye sahibim, ne demek istediğimi anlıyor musunuz?  Ve bu deneyimler için minnettarım - ama sanırım çok şey ifade edeceğini düşündüğüm daha küçük deneyimlere hazırım."

Kardashian, Şubat ayında West'e boşanma davası açmıştı.