KARDASHIAN AİLESİ EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Hulu’nun ‘The Kardashians’ serisi 14 Nisan’da vizyona girecek!

Kardashian ailesinin reality televizyon dünyasından uzak kalacağını asla düşünmüyorduk! 20 sezonun ardından E! Channel’daki ‘Keeping Up With the Kardashians’ şovuna son verildikten sonra sansasyonel ailenin yeni projesi herkesi heyecanlandırmıştı. Neredeyse her gün manşetlerde olmayı başaran Kardashian ailesi, şovun sona ermesinin ardından Hulu’da yeni bir seriye başladıklarını duyurmuştu. Şimdi ise beklenti çok yüksek! Kim boşandı, Kourtney nişanlandı, Kylie ikinci bebeğini dünyaya getirdi ve Kendall ise erkek arkadaşı olduğunu duyurdu…

Medyanın vazgeçilmez ailesi dramlarını Hulu’ya taşırken, yeni bir küresel içerik üzerinde çalıştıklarını duyurmuşlardı. E! Channel’daki 20 sezonluk ‘Keeping Up With the Kardashians’ macerasından sonra bizi Hulu’da neler bekliyor?

YENİ SERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kardashian ailesi Eylül 2020’de KUWTK serisinin sona erdiğini duyurmuştu. Daha sonra Hulu’daki yeni serinin 2022’nin başında vizyona gireceğinin ipuçlarını veren Khloe, Ellen DeGeneres’in programında prömiyerin çok yakında olduğunu söylemişti. “Sanırım birkaç ay sonra, Ocak veya Şubat’ın başında” diyen Khloe, “Hulu’nun güzelliği bu, her yerde olacak ve çok daha hızlı değişecek. Hepimiz çok heyecanlıyız” diye eklemişti. 

Ekim 2021’de Variety, prodüksiyonun başladığını ve film operasyonunu James Corden’ın ‘The Late Late Show’ programını yapan Fulwell 73’ün üstlendiğini yazmıştı. Ben Winston’ın yapımını üstlendiği yeni reality şovunda yapım ekibinde Emma Conway, Elizabeth Jones ve Danielle King de yer alıyor. 


Geçtiğimiz yeni yılda şovun teaserını paylaşan Hulu, Kardashian ailesini topuklu ayakkabıları ile yürürken paylaşmıştı. Son olarak geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlayan Hulu, “tüm duvarlar yıkılacak,” diyerek şovun ilk bölümünün 14 Nisan’da vizyona gireceğini duyurdu. 

ŞOVUN İSMİ NE OLACAK?

Serinin ismini sade tutmayı tercih eden Hulu, yeni programın “The Kardashians” başlığında olacağını belirtti. Şovun tam olarak nasıl olacağını bilmesek de geçtiğimiz Ekim ayında Wall Street Journal’a konuşan Kim, tüm ailenin sahne arkasında da yer alacağını belirtmişti. “Sanırım farklı bir yönü olacak” diyen Kim, “Ama komik anlarımızın olmayacağını da söyleyemem” diyerek şovda Kardashian kardeşlerinin girişimciliklerini de izleyeceğimizi belirtmişti. 


Aynı şekilde 2021 Disney Upfronts etkinliğine katılan Kris Jenner, “Bu yeni bir başlangıç. Yeni şovda aile olarak geliştiğimizi göreceksiniz. Hayranlarımız ilk andan beri olduğumuz gibi olmamızı istiyor, tıpkı bizim gibi duygusallar. Hayranlarımız yolculuğumuza devam ettiğimizi görecekleri için çok mutlu olacak. Olacak olaylar için fazla konuşamam ama harika görünecek ve herkes izleyecek” demişti. 

YENİ ŞOVDA TÜM AİLE OLACAK MI?

‘Keeping Up With the Kardashians’ serisinde yer alan Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian ve Khloe Kardashian’ı yeni seride de göreceğinize emin olabilirsiniz. Henüz Kanye West ve Scott Disick’in yeni programda olup olmayacağı bilinmiyordu ancak bunu da Kim biraz olsun Instagram hesabından aydınlattı! “Scott Disick bizimle beraber Hulu’ya geliyor!” yazan Kim, Disick’in yeni programda olacağını doğrulamıştı.

Aynı zamanda Kourtney’nin nişanlısı Travis Barker da yeni seride yer alacak. “Dürüst olmam gerekirse konuşmadım ama Kourtney’nin hayatının büyük bir parçası olduğu için Travis de yer alacaktır” diyerek Ellen DeGeneres’in programında konuşan Kim, “İlişkilerini çok seviyorum. Birlikte çok yol aldılar” diye eklemişti.