KARDASHIAN KARDEŞLERİN BÜYÜK KAVGASI

Kim Kardashian’ın fondöteni duvarda!

Kourtney Kardashian’ın uzun bir süredir ‘Keeping Up With The Kardashians’ şovundan ayrılmak istediğini biliyoruz. Sürekli kardeşleri Kim ve Khloe ile tartışmaya giren Kourtney Kardashian, belki de en büyük kavgalarından birini etti. Kim’e su şişesi fırlatan Kourtney, daha sonra fiziksel kavgaya girip Kim’in sırtını kanatana kadar tırmalamıştı. Tam anlamıyla bir kabus gibi görünen kavga, muhtemelen şova oldukça fazla reyting getirse de söylentilere göre Kim ve Kourtney Kardashian bu kavganın yayınlanmasından dolayı oldukça utanıyorlar. Kardeşlere yakın kaynakların söylediklerine göre Kris Jenner kavga videosunu gördükten sonra ağlamış! Kavga sırasında Kim ve Kourtney’i ayırmak için elinden geleni yapan Khloe, iki ablasının arasına girmeye çalışsa da onları ayırmayı başaramamıştı. Kavga sırasında Kim’e tokat atan Kourtney, Kim’in suratının duvara çarpmasına sebep oldu. Sosyal medyada ise kavgadan çok Kim’in duvara bulaşan fondöteni oldu. Kavganın ardından duvardan Kim’in fondöten lekesini silmeye çalışan Khloe, Twitter ve Instagram’da en çok paylaşılan videolar arasında yer aldı. 

Jimmy Fallon’a röportaj veren Kim Kardashian, kavganın oldukça şiddetli olduğunu dile getirdi. Kendall Jenner, kavga sebebinin Kourtney’nin Scott Disick ile zorlu ilişkisi olduğunu düşünürken Kim ise bu kavganın biriken bir kin sebebiyle çıktığını düşünüyor. “Kourtney’nin içindeki kini büyüttüğünü düşünüyorum ve artık çekim yapmak istemiyordu. Kourtney karar verip ‘Evet arkadaşlar, ben artık çekim yapmayacağım,’ diyebilecek biri değil. Bunun yerine her gün işe bir tavırla gelip sinirini bizden ve set ekibinden çıkartıyordu ve kararını asla dile getirmiyordu,” diyen Kim Kardashian, “Biz de neden mutsuz olduğunu anlamak için onu sıkıştırıyorduk,” diye ekledi. 
Kourtney’nin aile şovlarına ara verdiğini doğrulayan Kim Kardashian, “Bu benim en gururlu anlarımdan biri değil ama bunu sürdüreceğiz ve Kourtney şova ara verme kararı aldı. Bence buna gerçekten ihtiyacı var. Bunun kendisi için çok daha iyi olacağını düşünüyorum,” dedi.