KATE MIDDLETON DOĞUM SONRASI YAŞADIKLARINI ANLATTI

Kate Middleton ve Prens William, yedi sene önce Temmuz 2013'te ilk kez ebeveyn oldu. Middleton o günden bu yana doğum sonrası yaşadıklarını anlattı.

Temmuz 2013'te Prens George'un doğumundan bu yana aileye Prenses Charlotte ve Prens Louis de katıldı. Giovanna Flethcer'ın sunuculuğunu yaptığı Happy Mum, Happy Baby adlı podcast'e konuk olan Kate, ilk çocuğu George'un doğumundan sonra yaşadığı zor anları anlattı.

Doğumdan hemen sonra St. Mary's Hastenesi'nin önünde bebeğiyle basın önüne çıkmanın nasıl bir his olduğu sorulduğunda: "Yalan söyleyemeyeceğim, biraz korkunç, birazcık korkunç" dedi.

George'un doğumu adına yapılan kutlamaların genel olarak o ve William için pozitif şeyler olduğunu da ekleyen Kate, "Herkes inanılmaz destekleyiciydi, ben ve William herkesin bu konuda gerçekten çok heyecanlı olduğunu farkındaydık ve halkın bize olan desteğine ve mutluluğumuzu halk ile paylaşabildiğimiz için çok minnetarız. Ama aynı zamanda yeni doğmuş bir bebeğe sahip tecrübesiz ebeveynler olarak çok karmaşık duygulara sahiptik."

Kate Middleton şu anda çocuklarının hayatlarının ilk yıllarında karşılaştıkları zorluklar hakkında ebeveynler arasında bir konuşma yaratmayı amaçlayan "5 Questions" (5 Soru) adlı anketini tanıtıyor.

Genel olarak, George'un doğumundan sonra hissettiği en ana duygunun sevinç olduğunu söyledi. "İnanılmaz, inanılmaz. Dediğim gibi, olağanüstü bir şey. İnsan vücudu bunu nasıl yapabilir? Aslında tamamen olağanüstü " dedi.  "Ve çok tatlıydı. Ben de onun mutlu, sağlıklı bir çocuk olduğu için rahatladım."

O ve William, George ile eve gittiğinde ellerinin ayaklarına dolandığını söyledi. William, George'un araba koltuğunu ilk kez arabaya koyarken tüm dünyanın bu anı izliyor oluşunun çok sinir bozucu olduğunu da söyledi. "Nasıl yapacağız? Kundaklıyken nasıl olacak bu? diye düşünüyorduk. Hatta küçük oyuncak bir bebekle denemeler bile yaptık. Ama hiçbir zaman planladığınız gibi gitmiyor. Bu yüzden tüm dünya izlerken yapmak çok gericiydi ama William iyi iş çıkardı."