KATE MIDDLETON VE MEGHAN MARKLE ANLAŞAMIYOR MU?

Meghan Markle ve Prens Harry, Kensington Sarayından taşındı…

Son haftalarda çıkan söylentilere göre Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Sussex Düşesi Meghan Markle anlaşamıyor! Daily Telegraph’a göre düşesler, Meghan ve Harry’nin Mayıs ayında gerçekleşen nikahından sonra anlaşmazlıklar yaşamaya başladılar. 

Prenses Charlotte’un nedime elbiseleri provaları sırasında üzüntüden ağladığı söylenilen Kate Middleton, Prens Louis’e yeni doğum yaptığı için duygusal bir dönemden geçiyordu. Ağlamasının sebebi bilinmese de bu Meghan Markle ve Kate Middleton arasında gerginliğe sebep oldu. 

Meghan Markle, Prens Harry, Prens William, Kate Middleton (Getty Images)

Oldukça farklı karakterlere sahip olan Middleton ve Markle, uyuşmazlıkları sebebi ile iyi geçinemiyor. Girişken bir kişiliğe sahip olan Markle’ın yanı sıra Middleton daha çekingen ve utangaç. Bazı söylentilere göre düşeslerin anlaşamaması Prens Harry ve Prens William’ın ilişkisini de etkiliyor. Geçtiğimiz tatillerinde Prens William’ın Meghan’ı kırmızı halı etkinliklerine davet etmemesinden rahatsız olan Prens Harry, bunu abisine belirtmiş ve bu da bir gerginliğe sebep olmuş. Prens Charles’ın durumu düzeltmeye çalıştığı söylenirken, bunun üzerine Prens William ve Kate Middleton, Prens Harry ve Meghan Markle’ı Noel’i beraber geçirmeye davet etmiş.

Meghan Markle ve Kate Middleton (Getty Images)

Kraliyet ailesi hayranları, Meghan ve Harry’nin Kensington Sarayı’ndan taşınma sebeplerinin bu gerginlik yüzünden olduğuna inanıyor. Windsor’daki Frogmore Cottage evine taşınan çiftin, Kate ve William’dan uzaklaşmaya çalıştığı söyleniyor.