KATE MIDDLETON VE PRENS WILLIAM’DAN ÜZÜCÜ HABER

Cambridge Ailesinin köpekleri Lupo hayatını kaybetti…

Cambridge Dükü ve Düşesi, Instagram sayfalarından köpekleri Lupo’yu kaybettiklerini duyurdu. Siyah bir İngiliz Cocker Spaniel türü olan Lupo’nun fotoğrafını paylaşan Kate Middleton ve Prens William paylaştıkları postta, “Bu hafta sonu üzücü bir şekilde sevgili köpeğimiz Lupo’yu kaybettik. Son dokuz senedir ailemizin kalbinde yer aldı ve onu çok özleyeceğiz.” dedi.


2011’de doğan Lupo, Kate’in annesi Carole ve babası Michael Middleton tarafından kendi köpekleri Ella’dan yetiştirilmişti. Cambridge ailesinin önemli bir parçası olan Lupo, birçok Kraliyet aile fotoğrafında da yer almıştı. Prens George’un üçüncü yaş günü portrelerinde de yer alan Lupo, Kate Middleton ve Prens William çifti ve çocukları tarafından çok özlenecek. 

2013’te sürpriz bir gerekçe ile spot ışıkları altında olan Lupo, The Telegraph’ın haberine göre Kraliyet Ailesinin Sandringham’daki Noel kutlamasına davet edilmemişti. Kraliçe II. Elizabeth’in davetli listesinde olmayan Lupo, Noel kutlamaları sırasında Berkshire’daki evde kalmıştı. Hello dergisine göre Prens William Royal Air Force’ta çalışırken Kate Middleton için sahiplenilen Lupo, kısa sürede Cambridge Ailesinin ayrılmaz bir parçası olmuştu.