KATE UPTON’IN BÜYÜK HAYALİ

KATE UPTON'IN BÜYÜK HAYALİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Nisan 2014
KATE UPTON’IN BÜYÜK HAYALİ
Kasım ayı kapağımız, kıvrımlarıyla dikkat çeken seksi kadın Kate Upton'ı daha yakından tanımaya ve bulunduğu yere nasıl geldiğini incelemeye hayalleriyle devam ediyoruz...


Kate Upton , tıpkı Tyra gibi modelden öte; marka olmak ve kendi imparatorluğunu kurmak istiyor. 80'li ve 90'lı yıllarda çok popüler olan eski model, kendi markasını yaratmış bir ismi örnek verip “Kathy Ireland gibi olmayı çoooook isterim” diye itiraf ediyor. Kate Upton, iç çamaşırı koleksiyonuyla başlamayı planlıyor. Göğüslerini elleriyle kavrayıp “Bana uyan bir sütyen bulamıyorum” diyor; yan masadakilerin bakışları bir anda ona dönüyor. Kate'in henüz böyle bir koleksiyon hazırlamamış olmasının tek sebebi, onun gibi ölçülere çok az kadının sahip olması. Yine de o, bu hayaline giden gerekli adımları atıyor. Kate Upton, David Yurman gibi lüks markaların yüzü olmaya, oynadığı reklam filmlerinden çok yüksek meblağlar almaya başardı. Bu söyleşi için buluştuğumuz sıralarda Kate, Cameron Diaz ve Leslie Mann gibi oyuncularla birlikte rol aldığı The Other Woman'ın çekimlerine ara vermişti. Filmin hikayesi kısaca şöyle: Bir kadın, eşi tarafından aldatıldığını öğrendiğinde, başka bir kadından yardım isteyip intikam almaya karar veriyor. Yardım eden tarafı, Kate canlandırıyor.


Filmin konusunu duyanlar böyle bir olayın Kate Upton gibi bir kadının başına asla gelemeyeceğini iddia etmişti. O tam tersini söylüyor: “Bana doğru dürüst davranan bir erkek çıkmadı desem...” Ardından kahkahayı patlatıyor. “Demek istediğim, aldatılmak yüzde 100 benim başıma da gelen bir durum.” Yüzde 100 demeyi çok seviyor, her fırsatta yüzde 100 diyor. “Ve yüzde 100 böyle bir şey, benim de canımı acıtıyor. Erkekler böyle şeyler yaparken kim olduğunuza bakmıyor.”~Kate Upton, bugünkü haliyle lisede kendisini aldatan çocuğa zaten yapacağını yapmış; bundan daha iyi bir intikam olamaz. Herkes kendisine sürekli “Seks sembolü olmak konusunda ne hissediyorsun?” diye soruyormuş. Upton, “Bunu hiç düşünmedim. Biri bana seks sembolüyüm diye yaklaşırsa ondan hemen uzaklaşırım” diyor.


 “Sports Illustrated Dergisi'ne ilk defa kapak olduğumda bir ay kadar çok kötü hissettim. Karşıma çıkan her erkek ya evli ya da evlenmek üzereydi. Ben de onların bekarlığa veda hediyesi gibiydim. İçimden gelen tek şey, bu erkeklerin eş ve nişanlılarına gidip ‘onu boşa' veya ‘ondan uzak dur, korkunç biri' demekti.” Kısaca o dönem ciddi kişilik krizi yaşamış: “Bir ay boyunca her gün aynı şeyi yaşadığınızda her şeyi sorguluyor, ‘Ben nasıl bir insan profili çiziyorum? Bu kadar berbat biri miyim?' diye kendi kendinizi yıpratıyorsunuz.” Bir müddet sonra bunların kendisiyle alakası olmadığını anlayıp “savunmasını” da hazırlamış: “Ben oyuncak değilim, insanım. Beni kullanmanız için doğmadım. Yetişkin bir kadınım. Bana pislik gibi davranıyorsan, o senin kendi pisliğin.”


Bunlar bir kenara; Kate Upton'un talipleri çok. Bu isimler arasında Mark Sanchez, Blake Griffin ve hatta Diddy var. Güya Diddy'yle geçen baharda Miami'de görünmüşler. O sırada Kate Hawaii'de tatildeymiş. “Menajerim bana sms atıp ‘Sean Combs'la (Diddy) hiç tanışıp yan yana geldin mi?' diye sordu. Ben de ‘o da kim?' diye cevap yazdım.” Hayatında hiç karşılaşmadığı insanlarla adının anılması olayları birdenbire çoğalmış.Jessica PRESSLER
 İngilizceden çeviren: Suzan YURDACAN Fotoğraflar: Carter SMITH Styling: Joe ZEE

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.