KATE UPTON’IN BÜYÜK HAYALİ

KATE UPTON'IN BÜYÜK HAYALİ

Kasım ayı kapağımız, kıvrımlarıyla dikkat çeken seksi kadın Kate Upton'ı daha yakından tanımaya ve bulunduğu yere nasıl geldiğini incelemeye hayalleriyle devam ediyoruz...
Kate Upton , tıpkı Tyra gibi modelden öte; marka olmak ve kendi imparatorluğunu kurmak istiyor. 80'li ve 90'lı yıllarda çok popüler olan eski model, kendi markasını yaratmış bir ismi örnek verip “Kathy Ireland gibi olmayı çoooook isterim” diye itiraf ediyor. Kate Upton, iç çamaşırı koleksiyonuyla başlamayı planlıyor. Göğüslerini elleriyle kavrayıp “Bana uyan bir sütyen bulamıyorum” diyor; yan masadakilerin bakışları bir anda ona dönüyor. Kate'in henüz böyle bir koleksiyon hazırlamamış olmasının tek sebebi, onun gibi ölçülere çok az kadının sahip olması. Yine de o, bu hayaline giden gerekli adımları atıyor. Kate Upton, David Yurman gibi lüks markaların yüzü olmaya, oynadığı reklam filmlerinden çok yüksek meblağlar almaya başardı. Bu söyleşi için buluştuğumuz sıralarda Kate, Cameron Diaz ve Leslie Mann gibi oyuncularla birlikte rol aldığı The Other Woman'ın çekimlerine ara vermişti. Filmin hikayesi kısaca şöyle: Bir kadın, eşi tarafından aldatıldığını öğrendiğinde, başka bir kadından yardım isteyip intikam almaya karar veriyor. Yardım eden tarafı, Kate canlandırıyor.
Filmin konusunu duyanlar böyle bir olayın Kate Upton gibi bir kadının başına asla gelemeyeceğini iddia etmişti. O tam tersini söylüyor: “Bana doğru dürüst davranan bir erkek çıkmadı desem...” Ardından kahkahayı patlatıyor. “Demek istediğim, aldatılmak yüzde 100 benim başıma da gelen bir durum.” Yüzde 100 demeyi çok seviyor, her fırsatta yüzde 100 diyor. “Ve yüzde 100 böyle bir şey, benim de canımı acıtıyor. Erkekler böyle şeyler yaparken kim olduğunuza bakmıyor.”