KATIE HOLMES'UN SIR AŞKI

Yılan hikayesi mi desek, yoksa Foxx ve Holmes ilişkisi mi...

İki yıl öncesine dayanan Katie Homes ve Jamie Foxx arasındaki aşk iddialarına iki taraf da sessiz kalmıştı. Beraber oldukları ortamlarda aralarından su sızmayan ikili kafaları bir süre karıştırsa da gerçek su yüzüne çıktı.

Geçtiğimiz gün, Foxx'un dostlarından Claudia Jordan'ın, ikilinin dedikodular ilk çıktığından beri birlikte olduğunu ama bunu herkesten sakladıklarını açıklaması gündeme bomba gibi düştü! Foxx'un bunu duyması ve küplere binmesinden sonraysa Jordan, 'Yanlış söylemişim' demeye başladı ama nafile. İddialar şimdi hiç olmadığı kadar güçlü. Ve ikilinin yıllardır birlikte olduğuna artık kesin gözüyle bakılıyor.

Ünlü çiftin bu ilişkiyi inatla saklamasının altında ne yatıyor derseniz, o da 'Tom Cruise etkisi'. Zira o zamana kadar oyunculuğuyla öne çıkan Holmes, Cruise'la ilişkisinden sonra sadece evlilikleriyle anılmaktan dolayı çok üzülmüştü. Aynı duruma bir daha düşmemek için de, birlikteliklerini saklıyor ve hiçbir soruya cevap vermiyor. Biz, Cruise'dan ayrıldıktan sonra toplum önünde büyük sıkıntılar çeken Holmes için çok sevindik. Ama, çiftin fotoğraflarını kısa süre içinde bir yerlerde görür müyüz? Pek olası değil.

Etİketler