KATY PERRY’NİN KIZININ ŞİMDİDEN TAKMA İSMİ VAR!

Perry, henüz doğmayan kızına esprili bir isim taktı!

Katy Perry’nin esprili bir anne olması şaşırtıcı değil! Sosyal medyada birçok eğlenceli fotoğraf paylaşan Katy Perry, Orlando Bloom ile bekledikleri bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu açıkladı. Anneliğinin esprili geçeceğini söyleyen Katy Perry, doğumu yaklaşmışken kızına bir takma isim buldu bile! 

“Ona Kicky Perry diyorum," diyen Katy Perry, “Şu sıralar çok aktifim. Doktorlar da ‘Aktif olmaya devam et, iyisin. Buna hazırsın!’ diyorlar.” diye ekledi. Sürekli evin içerisinde dans edip şarkı söylediğini anlatan Perry, bu takma ismi kızının sürekli tekmelediği için geliştirdiğini ekledi. 

The Graham Norton Şovuna katılan Perry, karantina sürecini erkek kardeşinin sekiz aylık bebeği ile geçirdiğini ve anne olmayı hızla öğrendiğini söyledi. Aynı zamanda Bloom’un Miranda Kerr ile dokuz yaşındaki oğulları Flynn ile vakit geçirdiğini söyleyen Katy Perry, anne olmaya hazır hissettiğini belirtti. “Çocuklar bana müziğim sayesinde daha yakın hissediyorlar bu nedenle onlara alışkınım. Ama sabahları yatağımın kenarında bana bakarak uyandırmalarına henüz alışamadım.” diyen Perry, karantina sürecini anlattı. Kendisi gibi aktif bir kız çocuğuna sahip olacağını düşünen Katy Perry, ‘Kicky’ takma ismini verdiği kızını kucağına almak için sabırsızlanıyor!

Etİketler