KATY PERRY’NİN KOSTÜMLERİ

KATY PERRY'NİN KOSTÜMLERİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Mayıs 2014
KATY PERRY’NİN KOSTÜMLERİ
<#text>Gün geçtikçe konserlerin başarısında eskisinden de fazla etkili olmaya başlayan kostümler Katy Perry'nin dikkatini çekmiş olacak ki meraklı hayranlarını daha da meraklandıracak paylaşımlar yapıyor.


<#text>


<#text>


<#text>


<#text> Önümüzdeki hafta ‘Prismatic World Tour'a çıkacak olan Katy Perry, geçtiğimiz günlerde kendi Instagram hesabından giyeceği sahne kostümlerinden bazılarının illüstrasyonlarını paylaştı. Bir tanesi Roberto Cavalli imzalı, tam da Perry'nin tarzı olan renkli, kısa ve kristal taşlarla süslü! Jazz-age'i de çağrıştıran bu kostümü sevsek de asıl merak ettiğimiz, illüstrasyonda bile çok ihtişamlı görünen Valentino! Sizce de etek uçları ve kolları kelebek detaylarıyla süslü bu couture elbise turnenin açılışına yakışmaz mı?


<#text>


<#text> Unutmadan:
<#text>Katy Perry hala bekar olduğunu ve sevgilisini Tinder'de aradığını söylemiş! Hatırlarsanız Perry, bir önceki sevgilisini de bu sosyal platform üzerinden bulmuştu. Beyler, yoksa yazımızı okumayı bitirmeden Tinder'i indirmeye başladınız mı? Öyleyse detaylı bilgi için aşağıda link'ini göreceğiniz 'Çıra'dan Çöpçatan'  haberimizi okuyabilirsiniz. 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.