KAVGA ETTİLER Mİ?

Cara Delevingne-Naomi Campbell'ın kavga ettikleri dedikodusuna yalanlama geldi.

Her moda haftasının kendine özgü olayları ve dedikoduları olduğu bir gerçek. Paris Moda Haftası'na da bir ‘kavga' damgasını vurdu. İddiaya göre Cara Delevingne ve Naomi Campbell, pazar akşamı Paris'te Garage dergisinin Castel adlı gece kulübünde verdiği partide birbirleriyle önce ağız dalaşıyla başlayan sonra da fiziksel hale gelen bir kavga yaşamışlardı!
Aynı iddialara göre kavganın ortasında da aslında 44 yaşındaki Campbell kadar 22 yaşındaki Delevingne'in de arkadaşı olan ünlü şarkıcı Rihanna vardı.
Kalabalık ortamda, Naomi, Cara Delevingne'i Rihanna'yı itmek ve sonra da özür dilememekle suçlayınca büyüyen tartışma, önce itişmelerle başlamış sonra da ikisinin birbirlerinin saçlarına yapışmasıyla büyümüştü.
Pazartesi günü her iki tarafın da basın sözcüleri sessiz kalınca güçlenen iddialara son nokta Naomi Campbell'dan geldi.
Twitter üzerinden açıklama yapan Top Model, Cara Delevingne ile benim kavga etmemle ilgili bu hikaye nereden çıktı bilmiyorum ama tamamen asılsız, dedikodulara aldırış etmeyin! açıklaması yaptı. Eh taraflardan biri kavga etmediğinden eminse, iddia da asılsızdır, değil mi?

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.