KELLY PRESTON HAYATINI KAYBETTİ

John Travolta, eşi Kelly Preston'ın 57 yaşında meme kanseri nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

Eşinin 2 senedir kanser ile savaştığını ilk kez duyuran Travolta eşi için, "Pek çok kişinin sevgisi ve desteği ile cesur bir mücadele verdi." dedi.

20 yaşındaki kızları Ella, hiç annesi kadar cesur biriyle tanışmadığını söyledi. Çiftin ayrıca Benjamin adında dokuz yaşında bir oğlu var. Çiftin 2009 yılında çıktıkları Bahamalar tatilinde 16 yaşındaki oğulları Jett nöbet geçirip hayatını kaybetmişti. Preston ve Travolta 29 senedir evliydi. Çift Florida'da yaşıyordu ve scientology adlı insanın tanrısal bir varlık olduğuna inanan dini felsefeye inanıyorlardı.

John Travolta, eşinin ölüm haberini Pazar gecesi Instagram üzerinden doğruladı:


Bu gönderiyi Instagram'da gör

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while. But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

John Travolta (@johntravolta)'in paylaştığı bir gönderi ( )


"Kelly'nin sevgisi ve hayatı her zaman hatırlanacak. Annelerini kaybeden çocuklarımın yanında olmak için biraz zaman ayıracağım, bu yüzden bizden bir süre haber alamazsanız beni şimdiden affedin. Ama bilmenizi istiyorum ki önümüzdeki haftalarda, bizler iyileşirken sizlerin sevgisini hissediyor olacağız."

Kızları Ella da Instagram üzerinden annesini andı."Senin kadar cesur, güçlü, güzel ve sevgi dolu biriyle daha tanışmadım. Seni tanıyan ya da huzurunda olacak kadar şanslı olan herkes, parlamayı asla bırakmayan ve etrafındaki herkesi anında mutlu hissettiren bir parıltı ve ışığa sahip olduğunu biliyor. Ne olursa olsun yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sevgin için teşekkür ederim. Yardımın ve bu dünyayı iyi bir yer haline getirdiğin için teşekkür ederim. Hayatımı güzelleştirdin ve bunu yapmaya devam edeceğini biliyorum. Seni çok seviyoruz anne."

Aile basın sözcüleri People'a yaptığı açıklamada: "12 Temmuz 2020 sabahında Kelly Preston, 2 senelik meme kanseri mücadelesini kaybetti. Mücadelesini gizli tutmayı seçti ve bir süredir bir süredir tıbbi tedavi sürecindeydi. Bu süreçte aile ve yakın arkadaşlarının desteğini aldı. Dokunduğu her şeye hayat veren parlak, güzel ve sevgi dolu bir ruhtu. Ailesi, şuanda mahremiyetlerine saygı duymanızı bekliyor."