KENDALL JENNER VE DEVIN BOOKER’IN İLİŞKİSİ HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ

Kendall Jenner, sevgilisi ile ‘Instagram official’ oldu!

Kendall Jenner, NBA oyuncusu Devin Booker ile ilişkisini ilk defa Instagram üzerinden paylaştı! Sevgililer Gününde, sevgilisi Booker ile Instagram hikayesinden bir fotoğraf paylaşan Jenner, normalde ilişkilerini gizli tutmayı tercih etse de bu sefer durum farklı oldu. Ablalarının aksine birçok sevgilisi ile ilişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Jenner, Booker ile bir fotoğraf paylaşarak hayranlarını şaşırttı. Son 10 aydır Booker ile bir ilişkisi olduğu söylenen Jenner, tüm dedikoduları kendi paylaşımı ile doğrulamış oldu. 24 yaşındaki Booker, şimdilerde Phoenix Suns basketbol takımında oynuyor. Jenner’ın yeni sevgilisi hakkında bildiklerimizi aşağıda görebilirsiniz. 

Devin Booker (Getty Images)

14 ŞUBAT 2021: KENDALL JENNER, DEVIN BOOKER İLE ‘INSTAGRAM OFFICIAL’ OLDU

14 Şubat, Pazar Günü, Jenner mutfağında Devin Booker ile bir fotoğraf paylaştı. Booker’ın yüzü tam olarak görünmese de Jenner’ın gülerek sevgilisine sarılması gözlerden kaçmadı. Sevgililer Gününü minik bir kalp emojisi ile kutlayan Jenner, bu fotoğrafı 151 milyon takipçisi ile paylaştı. 

Kendall Jenner'ın Instagram Hikayesi

Kendi Instagram hesabından, Jenner’ın köpeği ile oynadığı bir videoyu paylaşan Booker, aynı zamanda kendisi, köpeği ve Jenner’ın siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı. 

Devin Booker'ın Instagram Hikayesi

OCAK 2021: DEVIN BOOKER, KENDALL JENNER’IN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Sevgililer Günü, Booker’ın Kendall Jenner ile ilk paylaşımı değil! Ocak ayında, Jenner’ın güneşlendiği bir fotoğrafı Instagram hikayesinden paylaşan Booker, ilişki söylentilerini daha da artırmıştı. 

EKİM 2020: DEVIN BOOKER VE KENDALL JENNER, KIM KARDASHIAN’IN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Şahin gözlü Kardashian-Jenner hayranları, Kim Kardashian’ın 40. Doğum günü fotoğraflarında Jenner ve Booker’ı fark ettiler. Özel bir adada kutlama yapan Kardashian, pandemi döneminde böyle bir parti yapması ile çok eleştirilmişti. 


AĞUSTOS 2020: KENDALL JENNER VE DEVIN BOOKER AKŞAM YEMEĞİNDE

Santa Monica, Kaliforniya’da görüntülenen Jenner ve Booker, birlikte akşam yemeği yedikten sonra bir pet shop çıkısı görüntülenmişlerdi. Daha sonra Nobu, Malibu’da görüntülenen çift, Kylie Jenner ile akşam yemeği yemişti. 

NİSAN 2020: KENDALL JENNER VE DEVIN BOOKER İLK DEFA BİRLİKTE ANILDI

Nisan ayında ilk defa Arizona’da birlikte görüntülenen Kendall Jenner ve Devin Booker, ilişki söylentilerini başlatmışlardı.