KEREM BÜRSİN’E KULAK VERİN

KEREM BÜRSİN'E KULAK VERİN

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 18 Mayıs 2015
KEREM BÜRSİN’E KULAK VERİN
Dünyaca ünlü starların destek verdiği "Yeni Nesil Sosyal Sorumluluk Hareketi"ne Kerem Bürsin de katıldı.

Game of Thrones'un yazarı George Martin, Jennifer Lopez, George Clooney, Robert Downey Jr., Kobe Bryant gibi ünlülerin bizzat kampanya açarak destek verdiği proje için Bürsin, AÇEV'le gücünü birleştirdi. Kerem Bürsin yaptığı destek çağrısıylaa, AÇEV'in açtığı kadına destek ve okuryazarlık eğitimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor. www.bideneyim.com/kerem üzerinden başlatılan kampanya şöyle işliyor: Sitede belirten süre içinde kampanyaya destek olanlara, Bürsin tarafından hediyeler gönderiliyor. Aldığı paketin sayısına ve büyüklüğüne göre de katılımcılara, Kerem Bürsin'in rol arkadaşı olma şansını artıracak biletler veriliyor.

Herkesi AÇEV'in hem kırsal alanlarda, hem de kentlerin göç alan bölgelerinde  açtığı eğitim kurumlarına destek olmaya davet eden Kerem Bürsin, projeyle ilgili şunları söylüyor: “Bu kampanya ile toplanan her 300 TL'lik destek, bir kadının 3,5 ay boyunca okuryazarlık eğitimi almasına ve hayallerini gerçekleştirmesine katkıda bulunacak. www.bideneyim.com/kerem adresini ve bi'deneyim sosyal medya kanallarını, #KereminRolArkadaşı hashtag'iyle takip etmeyi unutmayın.”

2 YILDA 70 MİLYON


Dünya genelinde toplanan destek miktarının, 2 yılda 70 milyon doların üzerinde olduğu söyleniyor. Kampanyalar ve ünlüler size, hayranı olduğunuz futbol takımıyla, önemli bir maça aynı uçakla gitmek gibi hayallerinizi zorlayacak fırsatlar sunarken, sizden de sosyal sorumluluk projelerine gücünüzün yettiğince destek olmanızı bekliyor. Tıpkı ‘'icebucketchallenge" gibi.

Kerem Bürsin'in çağrısına destek olmak için www.bideneyim.com/kerem adresini ziyaret edin.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.