KHLOE KARDASHIAN HAYATI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİR KARAR VERDİ!

Kendine odaklandığı bir dönemde olan Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile ayrılıklarından bir sene sonra yumurtalarını dondurma kararı aldı.

9 Nisan Perşembe günü yayınlanan Keeping Up With the Kardashians'ın yeni bölümünde Khloe, annesi Kris Jenner ile geleceği hakkında konuştu ve henüz biriyle tekrar ilişki yaşamaya hazır olmadığını söyledi.

"Beni birilerine ayarlamak isteyen bir sürü arkadaşım var. Ama ben umursamıyorum. Kendime ve True'ya odaklıyım ve şu an sadece bunu yapıyorum. Kim bilir belki bir daha asla biriyle çıkmam."

Kardashian kardeşlerden ortancası annesiyle arasında geçen bu konuşma ile ilgili, "Eğer biriyle çıkmak isteseydim, çıkardım. Enerjimi kızıma ve kendimi iyileştirmeye ayırmak istiyorum ve bence bu gerçekten güçlendirici olmalı ve insanlar bunu garipsemek yerine kutlamalılar... Ben gerçekten çok iyiyim ve bence herkes önce kendine odaklanma modasını takip etmeli" dedi.

Good American markasının kurucusu, şu an bir ilişki istemediğine emin olsa da, zamanın ona ne getireceğini bilmediğini de belirtti. En yakın arkadaşı Malika Haqq ile arasında geçen konuşmada Khloe, "Bir daha kimseyle bir ilişki yaşamayacağım dedim ama bu, hangover iken bir daha içmeyeceğim demem gibi bir şey" dedi. 

Malika da bu belirsiz dönemdeyken ileride çocuk sahibi olmak istemesi ihtimaline karşı arkadaşına yumurtalarını dondurmasını önerdi. Malika, "Emin olmadığın bir süreçteysen, neden yumurtalarını dondurmuyorsun?" dedi. 

Khloe bu fikri mantıklı buldu ve annesi Kris Jenner'a yumurtalarını dondurma kararı aldığını söyledi. Kris daha sonra Khloe'nin yumurtalarını Tristan'ın spermi ile dondurması gerektiği konusunda şaka yaptı. Ancak, Khloe görünen o ki şakayı pek de komik bulmadı ve  "Henüz buna hazır değilim" şeklinde cevap verdi.

Triston Thompson'ın geçtiğimiz sene Khloe Kardashian'ı, Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşı Jordyn Woods ile aldatması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu olay üzerine ayrılan ikilinin True adında 2 yaşında bir kız çocuğu var.