KIM KARDASHIAN, ARTIK INSTAGRAM'DA MILEY CYRUS'U TAKİP ETMİYOR

Kardashian, Pete Davidson ile yaptığı yılbaşı programının ardından Instagram'da Cyrus'u takibi bıraktı.

Kim Kardashian, şarkıcının Pete Davidson ile yaptığı canlı yılbaşı özel programının ardından Instagram'da Miley Cyrus'u takibi bıraktı.

@MileyEdition adlı bir Miley Cyrus hayran hesabı, Kardashian'ın 10 Aralık'ta “Wrecking Ball” sanatçısının IG hesabını takip ettiğini kaydetti. Aynı gün Page Six, Cyrus'un “Tonight Show”daki görünümünden sonra Davidson'ın dairesine gittiğini bildirdi. Ancak, Salı günü itibariyle, Skims'in kurucusu artık onun takipçilerinden biri olarak listelenmiyordu.

Bu hamle, Kardashian, Cyrus ve Davidson'ın Cuma günü Miami'de bir Yılbaşı özel programına ev sahipliği yapmasının ardından aralarında üçlü bir drama işaret edebilir.

Gösteri sırasında, 28 yaşındaki Davidson, Will Smith'in “Miami”sinin bir versiyonunu yapmak için sahnede 29 yaşındaki Cyrus'a katıldı ve gösteri herhangi bir kesinti olmadan devam etti (Cyrus'un küçük kıyafet arızası hariç).

Ancak özel programlarından önce Cyrus, etkinliği tanıtırken Davidson'a hamleler yaptı, “The Tonight Show”da ona serenat yaptı ve “It should have been me” şarkısını söyledi.Page Six, "The Tonight Show" yayınının ardından Cyrus'un Davidson'ın Staten Island apartmanına giderken görüldüğünü bildirdi; burada Kardashian da Aralık ayının sonlarında sabah gizlice dışarı çıkarken görüldü.

Davidson yılbaşı kutlamalarını Cyrus ile televizyonda canlı olarak geçirirken, Kardashian çocuklarıyla Los Angeles'taydı. Ancak çift, bu hafta Bahamalar'a özel bir jetle seyahat etmek için tekrar bir araya geldi.

Page Six, ikilinin resmi olarak geçen yıl Kasım ayında çıktığı haberini ilk kez verdi. Haftalar sonra, Kardashian, Kanye West'ten boşanmasının ortasında yasal olarak bekârlık davası açtı. O ve yakın zamanda Julia Fox ile bir romantizm başlatan West, birlikte dört çocuğu paylaşıyor.

“Saturday Night Live” yıldızı Davidson, en son Kate Beckinsale, Margaret Qualley ve Kaia Gerber gibi diğer ünlü güzelliklerin yanı sıra “Bridgerton” oyuncusu Phoebe Dynevor ile çıktı. Ayrıca Ariana Grande ile nişanlıydı.

Kardashian, Davidson ve Cyrus temsilcileri, Page Six’in yorum talebine yanıt vermedi.