KIM KARDASHIAN MET GALA'DA YAŞADIKLARINI ANLATTI

Kardashian, Met Gala'da düğününden daha gerginmiş!


Keeping Up With the Kardashians'ın gelecek sezonuna ait yayınlanan bir video klipte, 2019 Met Gala için hazırlanırken Kim Kardashian'ın oldukça gergin olduğu görüldü. Daha önce bu davete defalarca kez katılan Kim, Thierry Mugler'in özel tasarımını giyeceği için kendini baskı altında hissettiğini söyledi, "sanırım düğünümde olduğum kadar endişeliyim. Met için neden bu kadar endişeleniyorum bilmiyorum. Her açıdan fotoğrafım çekilecek diye sanırım."

Fransız tasarımcının 20 senedir markası için tasarım yapmadığını düşünürsek Kim'in neden bu kadar gerildiğini anlayabiliriz aslında. Yayınlanan videoda Kim, "Bu benim için büyük bir sorumluluk çünkü eminim 20 sene boyunca tasarım yapmadıktan sonra bunun büyülü ve özel olmasını ister. Sadece her şeyin mükemmel olmasını istiyorum" dedi.

Mugler giymenin onun için bir hayal olduğunu söyleyen Kardashian, elbisenin içinde nefes alamadığı için de gergin olduğunu belirtiyor. Met Gala'ya giderken, "Katıldığım ilk sene ile bu sene arasında çok fark var. İlk seferinde Kanye'nin artı biriydim ve kimse beni orada istemiyordu. Bu 7. katılışım ve kapak kızıyım. Gerçekten de başardım" diyor.