KIM KARDASHIAN 'SNL' SUNUCUSU OLDU!

Kardashian'ın en komik anlarını izleyin...

Kim Kardashian, ‘Saturday Night Live’ sunuculuğundan önce uzun saatler çalışmış. Moda ve kozmetik girişimlerinden sonra özgeçmişine sunuculuk ekleyen Kardashian, geçtiğimiz günlerde ‘Saturday Night Live’ şovundaki açılış monologu ile sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına yerleşti. Kendi geçmişi ile alay eden ve annesinin ‘momager’ lakabına gönderme yapan Kardashian, esprili konuşması ile beğeni topladı. 


Aynı zamanda Kanye West ile boşanmasından bahseden Kardashian, babasının O.J. Simpson davasına ve Kanye West ve Caitlyn Jenner’ın başarısız politika kariyerlerine gönderme yaptı. Adele’in sunuculuğundan sonra ‘Saturday Night Live’ programının favorileri arasına yerleşen Kardashian, daha sonra ‘The People’s Kourt’ adlı bir skeçte yer aldı. Skeçte kardeşi Kourtney Kardashian’ın taklidini yapan Kim, Khloe Kardashian’ın sürpriz katılımı ile daha da eğlenceli bir programa imza attı.


Kendall Jenner’ın programının yoğun olduğunu düşünüyoruz çünkü Kendall yerine Halsey peruk takarak ünlü modelin harika taklidini yaptı! Kris Jenner ile birlikte neredeyse tüm Kardashian ailesinin katıldığı ‘SNL’ programı izleyiciler için keyifli anlar yarattı. 


Program boyunca ailesini tiye alan Kim, kardeşi Kourtney’nin Travis Barker ile ilişkisine gönderme yaptı. Daha sonra Pete Davidson ve Chloe Finneman’ın canlandırdığı Gün Kelly ve Megan Fox’u sahneye davet eden Kim Kardashian, unutulmaz anlara imza attı diyebiliriz. ‘SNL’ programının yeni bölümünde bir başka skeçte yer alan Kim Kardashian, Aladdin’in Jasmine karakterini canlandırdı. 

Etİketler