KIM KARDASHIAN SOSYAL İZOLASYONDA ÇOCUKLARINDAN SAKLANIYORMUŞ

Jimmy Fallon ve Kim Kardashian, sosyal izolasyonları sırasında görüntülü konuşma yaptı!

Jimmy Fallon’un televizyon şovu Corona Virüs sebebiyle bir ara vermiş olabilir ancak bu Fallon’un sosyal medya hesaplarını bir şov edasıyla kullanmasına engel değil! Geçtiğimiz Pazartesi günü görüntülü konuşma ile Kim Kardashian’ı Youtube kanalındaki şovuna konuk alan Jimmy Fallon, eşi ve kızları ile kamera karşısına geçti. 


Şovunun olmazsa olmaz parçası Steve Higgins’den bile sürpriz bir sanal ziyaret alan Jimmy Fallon, Higgins ile sohbet ettikten sonra Kardashian ile bir görüntülü konuşma yaptı. Sosyal izolasyon süreçlerinde izledikleri TV serileri hakkında konuşan Fallon ve Kardashian’ın sevdikleri serilerin arasında ‘Love Is Blind’ ve ‘Tiger King’ olduğunu öğrendik. Ancak ilgimizi çeken konu bu değildi! Huzur için çocuklarından saklandığını itiraf eden Kardashian, evde gerçek bir izolasyona çekilmek için gittiği odayı belirtti. 

Fallon ile yaptığı görüntülü konuşma için Kris Jenner’ın giyinme odasını tercih eden Kardashian, birçok ebeveynin yaptığı ama dile getiremediği bir durumu açıklamış oldu. Anneler çocuklarını ne kadar çok sevse de bazen bir soluk almaları gerekebiliyor!