KIM KARDASHIAN VE JENNIFER LOPEZ BİR FİLM ÇEKİYOR

Kim Kardashian, film sektörüne atılıyor!

Kim Kardashian’ın bir reality şovu olabilir ancak ünlü yıldız televizyon ekranlarından film ekranlarına atlamaya hazırlanıyor. Jennifer Lopez ile bir film çektiğinin ipuçlarını veren Kardashian, hayranlarını heyecanlandırdı. Kariyer değiştirmek istediği hakkında konuşan Kardashian, film işine girmek istediğini dile getirdi. “Jennifer Lopez ile bir şey üzerine mi çalışıyorsunuz?” sorusuna, “Evet. İlk filmim Jennifer Lopez ile” diye cevap veren Kardashian, detayları açıklayamayacağını söyledi. Yeni projesi için heyecanlı olduğunu söyleyen Kardashian’ın yeni film partneri Jennifer Lopez’in, geçtiğimiz günlerde Cardi B.’nin de yer aldığı Hustlers filmi vizyona girmişti. Farklı sektörlerden güçlü kadınlar ile çalışmaya alışkın olan Lopez, müzik kariyerinin yanı sıra film sektöründeki unutulmaz filmleri ile biliniyor. 

Yeni filmi ‘Marry Me’ üzerinde çalışan Lopez’in bu film için Kim Kardashian ile çalıştığı tahmin ediliyor. Aynı isimdeki çizgi romandan uyaralanan filmde Owen Wilson oynuyor. Ünlü bir şarkıcıyı canlandıran Lopez, rock yıldızı nişanlısı ile Madison Square Garden’da evlenmeden hemen önce sevgilisinin kendisini asistanı ile aldattığını öğreniyor. Sahnede deliye dönen Lopez, seyirciler arasından birini seçerek (Owen Wilson) onunla evleniyor. 

Uzun zamandır bir Jennifer Lopez hayranı olan Kardashian, 2018’de ünlü şarkıcının ‘Second Act’ filmi için bir parti düzenlemişti. Kutlamalara katılan Lopez, ünlü yıldızın hayallerini gerçekleştirmişti. Bu sürprize karşı, “Bunun asla gerçekleşeceğini düşünmezdim. Her zaman onun hayranıydım. Hayallerim gerçek oldu” demişti.