KIM KARDASHIAN VE PETE DAVIDSON'DAN YENİ FOTOĞRAF

Üstelik uyumlu pijamalarıyla!

Pete Davidson ve Kim Kardashian'ın sürpriz bir şekilde filizlenen romantizmi gerçek bir ilişkiye dönüştü. Page Six, ikisinin artık “resmen” çıktığını öğrendiğini bildirdi. Henüz bu gelişme hakkında hiçbir kaynak konuşmadı, ancak birçok kişi Kardashian ve Davidson'un ilişkisinin bu noktaya kolayca ulaşabileceğine dair ipuçları paylaştı.

"King of Staten Island" yıldızı en son Salı günü doğum günü için California'ya gitti ve Kim’in annesi Kris Jenner'ın Palm Springs malikanesinde Flavor Flav ile vakit geçirdi.

Dün Flavor Flav, yeni çiftin birbiriyle eşleşen SKIMS pijamalarını giydiği bir fotoğrafını paylaştı. Partneriniz ürününüzün reklamını yapıyorsa bunun artık gerçek olduğunu kabul edebiliriz. İkili, yanlarında Kardashian'ın annesi Kris Jenner ile birlikte Davidson'un 28. doğum gününü kutluyordu.

Flavor Flav, Instagram'ına bir başlık yazdı, “FLAVOR FLAV::: Efsanevi @kimkardashian ve @krisjenner ile evlatlık oğlum Pete Davidson'ın doğum gününü kutlamak 🎂🎊👑 Pete, birine vermek için asla boynumdan bir saat çıkarmadım ve bunu yapacağım son kişi sen olacaksın,,, sana çok yakışmış,,,, doğum günün kutlu olsun,,,,Geçen hafta bir kaynak, Us Weekly'ye Kardashian'ın SNL komedyeniyle bir şeyler başlatmakla daha fazla ilgilenmeye başladığını söyledi. Kaynak, Kasım ayı başlarında New York'ta birlikte birkaç gece geçirdikten sonra Kardashian'ın Davidson'a "aşık olduğunu" söyledi. İçeriden biri, "Onu iyi hissettiriyor ve ne olacağını görmek için heyecanlı" diye ekledi.


Entertainment Tonight, önceki raporlara rağmen Kardashian ve Davidson'ın sadece platonik arkadaşlar olmadığını bildirdi. Bir kaynak, "Kim ve Pete birbirlerinden hoşlanıyorlar" dedi. "Sadece arkadaş olduklarını göstermeye çalışıyorlar, ama şu anda bundan biraz daha fazlası var. Birlikte çok eğleniyorlar. Pete, Kim'i güldürüyor ve onu özel hissettiriyor. Pete açıkçası çok heyecanlı ve Kim'e büyük bir aşk besliyor."


Ne Kardashian ne de Davidson, Page Six'in flört onayı hakkında henüz yorum yapmadı.