KIM'İN POPO DURUMU

Geçen haftanın en çok ses getiren olayına esprili bir bakış!

Geçen haftanın en çok ses getiren olayı tartışmasız Kim Kardashian'ın Paper Magazine kapağıydı. Vücudunun, diğer uzuvlarına oranla ‘biraz' dikkat çekici olan kısmını, poposunu henüz görmemiş olan birkaç kişiye de göstermeyi amaçlayan kapak oldukça ses getirdi.

‘Break The Internet' sloganlı kapakta, çıplak olan Kim Kardashian'ın poposu tamamen açıkken – ki biz burda biraz sansürledik- onun altını kapatması ilginç değil mi? Bir diğer fotoğraftaysa, poposunu tepsi olarak kullanan Kardashian, üzerinde kadeh taşıyor ve yeni patlattığı elindeki köpüren şampanyayı kadehe dolduruyor. Bu konuya feminist ya da hümanist yaklaşmaktan vazgeçiyor, 'Kadın bir seks objesi midir?' tartışmasını (kesinlikle kapatmıyor) fakat askıya alıyor ve bugünlük keyfinizi kaçırmak yerine tam tersi etki yaratmak istiyoruz! İşte bu nedenle de, Kim'in poposunun web üzerinde yarattığı etkiye çeviriyoruz gözlerimizi... Artık görmekten bıktığımız popo, sosyal medyada çok farklı bir boyut kazanıyor nitekim!

Kimi zaman bir heykele özdeşleşiyor kimi zaman da Homer Simpson'ın dudağı yerine geçiyor... Ne mi demek istiyoruz? Galerimizde!