KRALİÇE ELIZABETH VE PRENS PHILIP 73. EVLİLİK YILDÖNÜMLERİNİ KUTLADI

Kraliçe II. Elizabeth ve Prens Philip, evliliklerinin bir yılını daha kutluyor!

20 Kasım’da evliliklerinin 73. Yıldönümünü kutlayacak olan Kraliçe ve Edinburgh Dükü, bu özel gün için kameralara karşı poz verdiler. Buckingham Sarayının paylaştığı fotoğrafta, torunları Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis’in yaptıkları yıldönümü kutlama kartına bakan Kraliçe ve Prens Philip, aynı zamanda yıldönümleri için yollanan tebrik mesajlarını okudular. 

Geçtiğimiz hafta fotoğrafçı Chris Jackson tarafından Windsor Sarayındaki Oak Rooma’da çekilen kareler, kısa bir süre önce kraliyet takipçileri ile paylaşıldı. İngiltere’nin ikinci karantina dönemine girmesinin ardından, Windsor Sarayındaki kalmayı tercih eden Kraliçe ve Prens Philip, yıldönümlerini burada kutlama kararı aldılar. 

Noel ve yılbaşını nasıl kutlayacakları bilinmeyen Kraliyet Ailesi'nin, kış sezonunda Buckingham Sarayına geri dönmeleri bekleniyordu. Ancak İngiltere’de hızla yayılan virüs ile Windsor Sarayını tercih eden Kraliçe ve Prens Philip, etkinliklere sanal olarak ve görüntülü konuşmalar ile katılıyorlar. Son haftalara kadar fiziksel olarak etkinliklere de katılmayı atlamayan Kraliçe, torunu Prenses Beatrice’in düğün törenine, Sir Tom Moore’un şövalyelik etkinliğine ve son olarak ise İngiltere’nin Anma Günü için halka açık bir törene katılmıştı.