KRALİYET AİLESİ KUTLAMADA!

Kraliçe'nin doğum gününden, İsveç Prensi'nin düğününe... Detaylar haberimizde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Haziran 2015
KRALİYET AİLESİ KUTLAMADA!
Kraliyet ailelerinin törenleri her zaman en çok merak edilen ve konuşulanlar arasında oldu. Düğünleri, doğum günleri ve diğer özel günleri için yapılan kutlamalar, şimdiye kadar hep tüm dünyadanın büyük ilgisini çekti. Bu hafta ise, konuşmalara doyamacağımız iki kutlama yaşandı! Biri, kraliçenin doğum gününün kutlandığı, ‘Trooping The Colour' gösterisi, diğeri de İsveç Prensi Carl Philip'in düğün töreni.

Kraliçe için yapılan geleneksel gösteride, tahtını ilk önce tatlılığıyla kalplerimizde kuran Prens George, ilk defa balkondan halkı selamladı. Prens, gösteride 31 sene önce babasının giydiği kıyafetleri giydi. Prensin babasının küçüklüğüyle olan benzerliği ise dikkat çeken noktalardan biriydi. Gösteri ayrıca, prensesin doğum gününden sonra Kate Middleton'ın katıldığı ilk resmi törendi.

Ayrıca, Prens George annesi Kate ile birlikte, babasının da katıldığı bağış için yapılan polo maçlarına katıldı ve babasını izledi. Daha sonra da, yanına giderek topa vurdu ve yaptığı tatlılıklarla bağışlara katkıda bulundu.

İsveç'in yakışıklı prensi Carl Philip ise, Cumartesi günü Stockholm'daki sarayda yapılan muhteşem törenle manken sevgilisi Sophia Hellqvist ile evlendi. Tören boyunca, çift gülümsemelerini engelleyemedi. Hellqvist, evlilikten sonra resmen Prenses oldu ve sanıyoruz ki mankenliği bıraktı :)

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.