KRALİYET AİLESİNİN YENİ ÜYESİNİN İSMİ BELLİ OLDU!

Meghan Markle ve Prens Harry’nin geçtiğimiz hafta sahiplendiği köpeğin ismi bir şiirden ilham alıyor.

Geçtiğimiz hafta, Prens Harry ve Meghan Markle’ın bir Labrador Retriever sahip edindiğini öğrenmiştik.

İsmini bilmediğimiz yeni Kraliyet ailesi üyesinin adı People dergisi tarafından açıklandı! Çiftin yeni dostlarının adının Oz olduğu düşünülüyor.

İsmin arkasındaki neden bilinmese de, People dergisi bu ismin Percy Shelley’nin ‘Ozmymandias’ adlı şiirinden ilham aldığını söylüyor. Kendine ‘Krallar Kralı’ diye hitap eden Mısırlı hükümdar hakkında yazılan şiir, Harry’nin önümüzdeki günlerde katılacağı Invictus Games’e ithafen olabilir. 

Meghan Markle ve Prens Harry, İrlanda Devlet Başkanı Michael Higgins ve eşi Sabina'nın köpeklerini severken. (Maxwells/Getty Images)Oz’un, Harry ve Meghan’ın Cotswolds’daki ve Kensington Sarayındaki Nottingham Cottage’daki evlerinde çift ile beraber yaşadığı biliniyor. Köpekleri çok seven çift, geçtiğimiz senelerde oldukça tatlı görüntüler vermişlerdi. Prens Harry, 2015 Royal Variety performansında, Kraliyet Protokolüne karşı gelerek, bir köpeğe sarılmıştı. Guy ve Bogart adında barınaktan sahiplendiği iki köpeği olan Meghan, Londra’ya taşınırken yaşından dolayı yolculuğa dayanamayacığını düşündüğü için Bogart’tan vazgeçmek zorunda kalmıştı. Umarız yakında Oz’u çiftin yanında görebiliriz!.