KYLIE JENNER, BABY SHOWER PARTİSİNDEN ANLARI PAYLAŞTI

Jenner, ailesi ve yakın arkadaşları ile samimi bir bebek kutlaması yapmış.

Kylie Jenner, Travis Scott ile ikinci çocuklarının gelişi için hazırlanıyor. Jenner, Aralık 2021'de gerçekleştirdiği baby shower partisinden anlar paylaştı. Doğum yaptığı iddia edilen 24 yaşındaki yıldız, Instagram sayfasından paylaştığı bir dizi fotoğrafta özenle hazırlanmış pembe temalı gizli olayı gözler önüne serdi. Kylie'nin yayınladığı görüntülerde kesinlikle devasa ahşap zürafalar, beyaz giyimli konuklar, bir sürü Dior ve Tiffany & Co. var.

Kylie, Eylül 2021'de Instagram'da duyurmasına ve birkaç kamuoyu önüne çıkmasına rağmen hamileliği hakkında şimdiye kadar oldukça sessiz kaldı. Ancak o ve Travis, Astroworld Festival trajedisinden bu yana neredeyse tamamen halkın gözünden uzaktı.

Baby shower kutlamasına, Kylie'nin ailesi ve birkaç yakın arkadaşı katıldı. Ve görünüşe göre mahremiyet için gerekli her şey yapıldı.


Kylie etkinlikten birkaç kare paylaştı ve üç zürafa heykelinin önünde dururken tema olduğu ortaya çıkan beyaz kalp, bebek melek ve zürafa olmak üzere üç emoji ekledi.


Kylie, uzun kollu üzerine oturan beyaz bir elbiseye eşlik eden elmas bir kolye ile karnını kucaklıyordu. Göz alıcı bir çiçek aranjmanıyla yerleştirilmiş görkemli hayvan heykellerinin önünde poz verdi.


Uzun siyah bukleleriyle Kylie, baby shower kutlamasında annesi Kris Jenner ve büyükannesi Mary Jo namı diğer MJ ile poz verdi. Başka bir görüntüde 30 yaşındaki Kris ve Travis, tatlı bir an için ellerini karnının üzerine koyuyordu.


Jenner ayrıca bir Dior bebek arabası ve büyük bir Dior bebek çantasının yanı sıra birkaç Tiffany & Co. alışveriş çantası içeren hediyelerini de sergiledi.