KYLIE JENNER'IN YENİ EN YAKIN ARKADAŞI SOFIA RICHIE

Jordyn Woods ile biten arkadaşlığının ardından diğer arkdaşlarına daha çok vakit ayırmaya başlayan Jenner'ın Sophia ile çok yakın arkadaş olduğu söyleniyor.

Genç milyarder ve 20 yaşındaki model geçtiğimiz aylarda sık sık beraber görüntülendiler. İkilinin birlikte Turks ve Caicos Adaları'nda tatilde ve ortak bir arkadaşlarının 70'ler temalı doğum günü partisinde oldukça eğlendikleri gözlerden kaçmadı.Bir kaynak E!'ye verdiği röportajda, " Sofia Jordyn olayında Kylie'nin yanında oldu. Onu gerçekten destekledi ve Kylie'nin tarafında olduğunu her koşulda kanıtladı. Jordyn olayı, Kylie ve Sofia'yı yakınlaştırdı" dedi.

Daha da önemlisi Kylie, konu 1 yaşındaki kızı Stormi olduğunda da Sofia'ya oldukça güveniyormuş. İkinci bir kaynak, "Kylie Sofia'ya Stormi hakkında da güveniyor ve bu onun için çok önemli. Sofia, Stormi doğduğundan beri ailenin içinde ve Kylie Sofia'yı yakından  tanımaya başladıkça ona daha da güvenmeye başladı. Aralarında özel bir bağ oluştu. Kylie Sofia'yı çok eğlenceli buluyor ve sıksık onu evine davet ediyor. Evde kalıp beraber yemek yapmayı, film izlemeyi ve Stormi ile oynamayı seviyorlar. Kylie ne zaman kızkıza bir gece isterse Sofia'nın orada olacağını biliyor"

Cumartesi gecesi ortak arkadaşları Yris Palmer ile birlikte Batı Hollywood'da bulunan Nice Guy'da kız kıza eğlenmeye çıkan grup, oldukça eğlenirken görüldüler. İyi vakit geçirdikleri söylenen grup, birkaç içki eşliğinde dans edip saatlerce muhabbet etmişler.

Ancak, Jenner ve Richie her zaman bu kadar yakın arkadaş değillerdi. Sofia, Kylie'nin ablası Kourtney Kardashian'ın eski sevgilisi Scott Dissick ile çıkmaya başladığında ikilinin arası açılmış ve Sofia'nın "aileye kabul edilmesi" çok uzun zaman almış. 


Ama aile Sofia ile vakit geçirdikçe ve onu daha yakından tanımaya başladıkça Scott ve Sofia'nın neden iyi bir ikili olduklarını anlamış ve Sofia'yı sevmeye başlamışlar. Söylenenlere göre Kourtney Kardashian, "Kylie ve Sofia arkadaş oldukları için çok mutlu, herkesin iyi anlaşıp beraber iyi vakit geçirmesi onu çok mutlu ediyor. Kourtney, Sofia'nın ne kadar çok Kylie'nin yanında olduğunu gördü ve Kourtney'nin de Sofia ile olan dinamiği oldukça iyi. Geçen seneki gibi tuhaf bir ortam yok. Hatta Sofia ve Kylie'nin arkadaşlığı o kadar güçlü ki, Sofia ve Scott ayrılacak olursa Kylie ve Sofia yine de iyi arkadaş olmaya devam ederler."

İşte biz iyi arkadaşlık diye buna deriz!