LADY GAGA VE BRAD PITT YENİ BİR FİLM İÇİN BİR ARAYA GELİYOR

Brad Pitt'in yeni aksiyon filminin kadrosuna Lady Gaga da katılıyor!

Lady Gaga, oyunculuk kariyerini ilerletmeyi planlıyor. ‘A Star Is Born’ filmi ile Oscar Ödülü Adayı olan Lady Gaga, yeni aksiyon ‘Bullet Train’ filminde rol alacak. Entertainment Weekly’nin haberine göre Brad Pitt ile birlikte oynayacağı konuşulan Gaga’nın şimdiden bir anlaşma imzaladığı söyleniyor. 

Kısa bir süre önce filmde Ladybug adlı bir seri katili oynayacağı duyurulan Brad Pitt, yazın ‘Bullet Train’ filminde yer alacağını doğrulamıştı. Daha önce ‘John Wick’ ve ‘Deadpool 2’ gibi aksiyon filmlerini yöneten David Leitch’in yönetmenlik koltuğuna oturduğu yeni filmin senaryosu ise Kotaro Isaka’nın ‘Maria Beetle’ adlı kitabından uyarlanacak. Aynı trene binen beş farklı seri katilin misyonlarının birbirine bağlı olduğunu anlamalarını konu alan filmde oynayacağı doğrulanan isimler arasında Michael Shannon, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Andrew Koji ve Masi Oka var. 

Bir sonraki film projesi için Ridley Scott’un Gucci ailesinin gerçek hayat hikayesini konu aldığı filminde oynayacak olan Lady Gaga, Maurizio Gucci’nin eski eşi Patrizia Reggiani’yi canlandıracak. 1995’te Maurizio Gucci’ye suikast planı yapmaktan hüküm giyen Reggiani, tüm dünyada bir sansasyon yaratmıştı. Gucci ailesinin entrikalarını ve gerçek suç hikayesini anlatan filmde Lady Gaga’ya Robert DeNiro, Jared Leto, Al Pacino ve Adam Driver gibi isimler eşlik ediyor.