LADY GAGA VE BRADLEY COOPER YENİDEN BİR ARADA

Gaga ve Cooper, bir Youtube belgeseli için buluşuyor…

Lady Gaga ve Bradley Cooper, bir kez daha aynı ekranı paylaşacaklar. A Star Is Born filmi yıldızları, Youtube’un yeni belgeseli için bir araya geldi. İngiliz müzik yapımcısı Mark Ronson hakkına olacak olan belgeselin ismi ‘How to Be: Mark Ronson’ (Nasıl Mark Ronson Olunur). Kısa röportajlarda müzik sektörünün efsanesi hakkında konuşan Gaga ve Cooper, Ronson ile arkadaşlıklarını anlattılar. Amy Winehouse, Bruno Mars, Miley Cyrus ve Sean Lennon gibi isimlerle işbirliği yapan Ronson, müzik dünyasının en başarılı isimlerinden biri. 

Belgeselin fragmanında Ronson’a övgüler yağdıran Gaga, ünlü müzisyeni “Zamanımızın en iyi müzisyenleri ve yapımcılarından biri” olarak tanımlıyor. Ronson’un başarılarının altını çizen Cooper da “İşte bu Mark Ronson” diyerek ünlü yapımcıya iltifat ediyor. 

2016’da çıkardığı Joanne albümü için Ronson ile çalışan Lady Gaga, ünlü yapımcının ‘büyüsünü’ sahne arkası görüntülerde paylaşmıştı. “Adeta hepimiz bir kimyageriz ve aniden yepyeni bir şey icat ediyoruz,” diyen Gaga, Ronson ile çalışmaktan keyif aldığını belirtti. 

A Star Is Born filminin akıllara kazınan ‘Shallow’ şarkısını Ronson, Andrew Wyatt ve Anthony Rossomando ile yazan Lady Gaga, geçtiğimiz sene Oscar Töreninde ‘En İyi Orijinal Şarkı’ ödülünü almıştı. 

Fragmanda, Cyrus ve Winehouse gibi şarkıcıların performanslarını gösteren fragmanda görebileceksiniz. Günümüzün en önemli şarkıcıları ile çalışan Mark Ronson’un Youtube belgeseli 12 Ekim’de yayınlanacak.