LADY GAGA’YI İLK KEZ HARLEY QUINN OLARAK GÖRÜYORUZ!

‘Joker: Folie a Deux’ filminden ilk kareler geldi…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 27 Mart 2023
LADY GAGA’YI İLK KEZ HARLEY QUINN OLARAK GÖRÜYORUZ! Getty Images

Müzik kariyerine ek olarak oyunculuk kariyerindeki yolculuğu ile anılmaya başlayan Lady Gaga, 2019’daki ‘Joker’ filminin devamı olarak çekilen ‘Joker: Folie a Deux’ filminde yer alıyor. Daha önce Margot Robbie tarafından canlandırılan Harley Quinn karakteri olarak karşımıza çıkan Lady Gaga, Batman’in düşmanı Joker’in sevgilisi rolünde olacak. 

25 Şubat’ta yayınlanan fotoğraflarda Manhattan sokaklarında görülen Gaga, mahkemenin önünde minimal palyaço makyajı ile görülüyor. Elmas desenli korsesini siyah bir mini etekle tamamlayan Gaga, yine elmas desenli bir külotlu çorap ile merdivenlerden aşağı yürüyor. Sarı saçlarını geriye doğru tarayan Gaga’nın etrafını ise “Free Joker” pankartlı protestocular sarıyor. 

En son 2021’de ‘House of Gucci’ filming Patrizia Reggiani rolü ile karşımıza çıkan Lady Gaga, Brendan Gleeson, Catherine Keener ve Zazie Beets ile birlikte şimdi ise ‘Joker: Jolie a Deux’ filminde olacak. The Hollywood Reporter’ın haberine göre müzikal formatında olacak olan yeni filmde Lady Gaga’nın şarkıları da olacak. 

Todd Phillips'in ‘Joker’ evreninin devamı olarak tasarlanan yeni film, Gotham City'nin süper kahramanı Batman’e pek değinmiyor, bunun yerine Joker'in nasıl ortaya çıktığına odaklanıyor. Devam filmi için henüz pek fazla ayrıntı olmasa da filmin adı, aynı aileden iki kişinin aynı veya benzer zihinsel bozukluğu yaşadığı bir duruma atıfta bulunuyor. Çizgi romanlarda Harley Quinn ve Joker, Quinn’in psikiyatrist olarak çalıştığı Arkham Asylum akıl hastanesinde tanışıyorlar. Kısa bir süre içinde Joker’e aşık olan Harley Quinn, oldukça çalkantılı bir ilişkiye başlıyor. 4 Ekim 2024’te vizyona girmesi beklenen film hakkında daha çok detayların önümüzdeki aylarda şekillenmesini umuyoruz!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.