LEGALLY BLONDE 3 GELİYOR!

Reese Witherspoon, Legally Blonde 3 filminin detaylarını Jennifer Lopez’e anlattı…

Elle Woods karakterini ekranda ilk gördüğümüz yıldan 18 sene ve ikinci filminden ise 16 sene geçti. Birçok film ve dizi çekimi durdurulmuş olsa da Legally Blonde film serisinin üçüncüsü yapım aşamasında! 6 Nisan’da Jennifer Lopez ile bir görüntülü konuşma yapan Reese Witherspoon evinde sosyal izolasyon süresinde olduğunu belirtti. Legally Blonde’un birinci filmini çocukları ile izlediğini söyleyen Jennifer Lopez, çocuklarının filme bayıldığını dile getirdi. “Filmde inanılmazdın ve kızım ‘Ona ne olduğunu bilmek istiyorum’ dedi ve ben de ona 2. filminin olduğunu ve 3. filmin de yapım aşamasında olduğunu söyledim.” diyen Lopez, Legally Blonde’un üçüncü filminin çekilip çekilmediğini Witherspoon’a sordu. “Üçüncü film üzerinde çalışıyoruz,” diye cevap veren Witherspoon’a karşılık olarak Lopez de “Bence de çalışmalısınız. Karakter muhteşemdi, çok güçlü ve motive ediciydi. Bu kızlar için harika bir şey,” dedi. 

Reese Witherspoon'un Instagram Hikayesi (Instagram: @reesewitherspoon)

Üçüncü filmin konusun henüz kesin olmasa da Witherspoon geçtiğimiz aylarda Entertainment Tonight’a verdiği röportajda Elle Woods karakterinin kahramanlık hikayesinin devam edeceğini söyledi. “Senaryo elimizde ama henüz çekimlere başlamadık. Elle çok sevilen bir karakter. Tıpkı ilk filmde olduğu gibi onun bir kahramanlık yolculuğuna çıkmasını istiyorsunuz ve ben de bunun üzerinde çalışmaktan çok keyif alıyorum,” diyen Witherspoon film hakkında detay verdi. 

Reese Witherspoon Legally Blonde Filminde (MGM Studios)

Filmin ilk serilerinde yer alan karakterlerin geri dönüp dönmeyeceği hala merak konusu olurken, Reese Witherspoon’un Elle Woods karakterine geri dönüş yapacağına eminiz. Haziran 2018’de Instagram hesabından Elle Woods karakteri ile bir paylaşım yapan Witherspoon, “Bu gerçek… #LegallyBlonde3” diyerek söylentileri doğrulamıştı. 


Senaryoyu ilk filmlerin senaristleri Kirsten Smith ve Karen McCullah yazarken, filmin yapımını Witherspoon’un yapım şirketi ‘Hello Sunshine’ üstlenecek. Birçok filmin yapımı durdurulsa da Witherspoon’un Jennifer Lopez ile sohbeti, Legally Blonde 3 filminin beklediğimizden de kısa bir süre içerisinde vizyona gireceğinin sinyallerini verdi.