MALEFICENT FİLMİNİN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI!

Angeline Jolie'nin başrolde olduğu ikinci Maleficent filmine geri sayım başladı.

‘Maleficent: Mistress of Evil’ filminin yeni fragmanı, Disney’in canlı aksiyon filminin fragmanı Prens Phillip’in Aurora’yı oynayan Elle Fanning’e evlilik teklifi etmesi ile başlıyor. Maleficent, bu habere hiç sevinmez ve Aurora’ya “Aşk her zaman iyi sonlanmaz, Beastie,” der. “Güven bana. Seni haksız çıkarmamıza izin ver,” diyen Aurora, Maleficent’in fikrini değiştirmeye çalışır. 

Filmin basın bültenine göre, “Maleficent ve manevi kızı Aurora, aralarındaki kompleks aile bağlarını sorgulamaya başlarlar. Farklı yönlere ilerleyen ikili, karanlık güçler ile mücadele ettmeye devam eder.” ‘Karanlık güçler?’ diye sorguluyorsanız, Michelle Pfeiffer’ın ta kendisi! Bir şekilde Maleficent’ı Prens Phillip’in annesi Kraliçe Ingrith (Michelle Pfeiffer) ile tanışmasına ikna eden Aurora, nelere sebep olduğunun farkında değildir. Birden Maleficent’ın hedefi haline gelen Kraliçe Ingrith’in başına gelenler filmde anlatılıyor!

“Doğana aykırı bir şekilde çocuk büyütmen hayran olunası bir şey ancak artık Aurora gerçek bir annenin sevgisini alabilecek,” diyen Kraliçe, Aurora’yı kendi himayesi altına alır ve Maleficent bunu hiç hoş karşılamaz. “Birlik olmayacak. Evlilik de olmayacak,” diyen Maleficent ile Aurora’nın arası açılır.