MARC JACOBS VE NAOMI CAMPBELL İKONİK FOTOĞRAFI ANLATTI

Campbell, ilk Louis Vuitton defilesi öncesi Milano'da mahsur kalması üzerine, Jacobs'ın kendisini alması için özel jetini yollamasının detaylarını anlattı.

Naomi Campbell'ın, markanın ilk bebek mavisi monogram çantası ve bir sürü Louis Vuitton valiziyle uçaktan indiği o anın fotoğrafı kelimenin tam anlamıyla ikonik hale geldi. 1998 yılında Marc Jacobs'un 2014 yılına kadar kreatif direktörlük görevini üstlendiği Louis Vuitton için ilk defilesinden önce çekilen fotoğrafın detaylarını anlatmak için ikili bir araya geldi.


Campbell, YouTube'da yayınlanan yeni serisi No Filter'a geçtiğimiz hafta da Cindy Crawford'u konuk almıştı.  Fotoğraf üzerine konuşan Campbell, Jacobs'ın Paris'teki ilk Louis Vuitton defilesi öncesi, defilede yürüyecek modeller ile birlikte Milano'da mahsur kaldıklarını söyledi.

90'lı yıllarda yaşanan bu olay, Jacobs'ın özel uçağını Louis Vuitton kutularıyla doldurup defilesinin modellerini almaya yollamasıyla çözülmüş. Süpermodel daha sonra kendisinin paparazzilerin çağrılmasını istediğini açıkladı, “böylece Vuitton valizlerimizle bizi fotoğraflayabilirlerdi."

Jacobs da fotoğraf hakkında "gerçekten muhteşem bir fotoğraftı. 50'li veya 60'lı yılların muhteşem ikonik fotoğraflarından birine benziyordu” dedi.

 Çift ayrıca tasarımcının, Perry Ellis için yaptığı ikonik grunge koleksiyonunun, abartılı partilerin ve çikolatanın onları hayat boyu arkadaş haline getirdiğini anlattı.

Tüm videoyu buradan izleyebilirsiniz: