MARGOT ROBBIE'NİN YENİ FİLMİ

Yeni 'Karayip Korsanları’ yapımında maceralar kadınların gözünden anlatılacak!

Tonya Harding, Kraliçe I. Elizabeth, Sharon Tate ve Harley Quinn... Margot Robbie oynayamayacağı karakter olmadığını kanıtladı! Şimdi de eklektik karakter geçmişine bir isim daha ekleyen Robbie, ‘Karayip Korsanları’ filminin başrolünde oynayacak. Hollywood Reporter’ın haberine göre kadın karakterlerin başrollerde yer aldığı yeni ‘Karayip Korsanları’ filminde oynayacağı doğrulanan Robbie’yi bu sefer de bir korsan olarak izleyeceğiz. 

‘Birds of Prey’ filminin senaristi Christina Hodson tarafınan yazılan yeni Disney filminin detayları şimdilik açıklanmasa da, ilk filmlerinde Johnny Depp’in Jack Sparrow, Keira Knightley’nin Elizabeth Swann ve Orlando Bloom’un Will Turner’ı oynadığı ‘Karayip Korsanları’ yepyeni karakterler ile karşımıza çıkacak. Yeni bir hikaye ve yeni karakterler ile geliştirilen ‘Karayip Korsanları’ filminde maceraları kadınların gözünden izleyeceğiz. 

Geçtiğimiz sene kadınların başrollerde olduğu projelerde yer almak istediğinin sinyallerini veren Margot Robbie, Greta Gerwig’in feminist Barbie filmi için bir araya gelmişti. Aynı şekilde ‘Marian’ adlı Robin Hood filminin kadın versiyonu üzerinde çalışan Robbie, güçlü kadın karakterleri sinema perdesine taşıma görevini üstlendi. 

2019’da ‘Once Upon a Time In… Hollywood’ filmi ile beraber Fox News skandalının gerçek hikayesini konu alan ‘Bombshell’ filminde yer alan Margot Robbie birçok ödüle aday olmuştu. Kısa bir süre sonra yapımı başlayacak olan yeni ‘Karayip Korsanları’ filmi hakkında detayları heyecanla bekliyoruz!