MARGOT ROBBIE VE BRAD PITT TEKRAR BİR ARAYA GELİYOR

İkili, yine bir dönem filmi ile karşımızda...

En son ‘Once Upon a Time in Hollywood’ filminde birlikte rol alan Margot Robbie ve Brad Pitt’in yeni bir film projesi için bir araya geldikleri söyleniyor. Brad Pitt ile birlikte rol alacak olan Emma Stone’un yerine geçecek olan Margot Robbie, şimdiden ikilinin hayranlarını heyecanlandırdı!

Deadline’ın haberine göre programı sebebiyle bir Hollywood dönem filmi olan ‘Babylon’ filminden ayrılmak zorunda kalan Emma Stone’un yerine Margot Robbie’nin geçeceği söyleniyor. Brad Pitt’in yeni partneri olacak olan Robbie, ‘Babylon’ filminin kadın başrolü olacak. ‘La La Land’ filminin yönetmeni Damien Chazelle tarafından yönetilecek olan ‘Babylon’ filmi son yıllarda prodüksiyon aşamasında. 2021’de çekimlere başlaması beklenen film, 2022’nin başlarında vizyona girerek film ödülü sezonuna yetişecek!

Olivia Hamilton, Matt Plouffe, Marc Platt ve Tobey Maguire tarafından yapılan dram türündeki film, klasik Hollywood döneminde sessiz filmlerden sesli filmlere geçiş sürecini konu alacak. James Gunn ile birlikte ‘Suicide Squad’ serisinin devam filminde Harley Quinn karakterine hazırlanan Margot Robbie’nin, ‘Babylon’ filmi için anlaşma aşamasında olduğu konuşuluyor.