MARIAH CAREY BILLBOARD’UN ‘İKON’ ÖDÜLÜNÜ ALDI

Ünlü şarkıcı başarasını sevenlerine adadı…

Mariah Carey, Billboard Müzik Ödüllerinin en önemlilerinden birini aldı; İkon Ödülü. Hit şarkılarından birini söyledikten sonra oldukça dokunaklı bir konuşma yapan ünlü şarkıcı, kariyerini anlatarak, hayranlarına teşekkür etti. 

Ünlü şarkıcının 8 yaşındaki ikizleri Moroccan ve Monroe da seyirciler arasında annelerini dinlerken, Carey seyircilerden onların doğum günlerini kutlamalarını istedi. Bu ödülün evinde çok güzel duracağını söyleyerek espri yapan Carey, bu noktaya gelirken hayatında ona yardım eden herkese teşekkür etti. Aşağıda Carey’nin konuşmasının tamamını okuyabilirsiniz…“Çok heyecanlıyım! Gerçekten, Billboard’a listelerde yükselmeme izin verdiğiniz için teşekkür ederim. İkon? Ben gerçekten kendim hakkında böyle düşünmüyorum. Müzik yapmaya geçinmek ve kendimi ifade etmek için başladım. Sadece yaşamaya değer olduğumu hissetmek için bir şeyler yaratmak istiyordum. Ve eğer bir şey öğrendiysem, o da hayattaki her şey Tanrı ile mümkün. 

Bütün dramalara, kariyerimin inişlerine ve çıkışlarına girmeden—hepimiz bunu gördük, hepimiz hatalar yaptık—hatta hakkımda komik fotoğraflar bile yapıldı. Sanırım her zaman kendimi yabancı gibi hissettim. Hiç bir yere ait olamayan biri gibi. Ve hala, bu dünyadaki her şeyde başarılı olabileceğine inanan, kaybolmuş melez bir çocuk gibi hissediyorum. Ama ve bu gerçek, inandım çünkü zorundaydım. Gerçek şu ki, hayatımı müziğe, Tanrıya ve daha önce tanıdığım kimseye benzemeyen hayranlarıma adadım. Beni sevgileri ve bağlılıkları ile cehennemin en derinlerinden çıkardılar. Benimle bu inişli, çıkışlı ve zorlu yolculukta olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Hem benim hem de sizin zorluklarınızda. Ve yıkılmadan dimdik ayakta duranlar için. Ve sürekli ayağa kalkıp, tutunup, dimdik duran, inanmaya devam eden ve yükselenleri bu gece kutluyorum. Ve yazdığım şarkıların hayatlarını kurtardığını söyleyenler, size teşekkür ediyorum çünkü siz benimkini kurtardınız. Ve bunun için size sonsuza dek minnettar olacağım. Sizi seviyorum. Çok teşekkür ederim.”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.