MATILDA DE ANGELIS AKNE PROBLEMİ HAKKINDA KONUŞTU

'The Undoing' yıldızından dürüst ve 'gerçek' bir paylaşım!

HBO’da yayınlanan ‘The Undoing’ dizisini izlediyseniz, Matilda De Angelis’i tanıdığınıza eminiz! Hikayede kısa bir süre yer alsa da seri boyunca ‘flashback’ sahnelerinde gördüğümüz De Angelis’in yüzünü unutmak mümkün değil. Ekranda Matilda De Angelis’i izlerken düşünebildiğimiz tek şey güzelliği ve pürüzsüz cildi olabilir. Hepimizin dilediği sağlıklı, genç ve hafif çilli bir yüze sahip olan De Angelis, 25 yaşında olmanın verdiği cilt şansını öne çıkarıyor. Ancak o da zaman zaman akne problemi yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden bir selfie paylaşan De Angelis, akne sorununu açıkça dile getirerek yaşadığı cilt problemini anlattı.

Paylaşımdan sonra herkes şok olurken, bu şaşkınlık kısa bir süre içerisinde saygınlık ve minnettarlığa dönüştü. Neden mi? Çünkü artık ‘gerçek’ paylaşımları çok özledik! ‘Kusursuz’ güzelliğin olmadığını dile getiren De Angelis, kendimize daha nazik olmamızı gerektiğini hatırlattı. 

Uzun bir yazı ile hem İtalyanca hem de İngilizce, yaşadığı cilt sorununu anlatan De Angelis, takipçilerinin takdirini topladı. “Kontrol edemeyeceğiniz şeyler var ve bu yıl hepimize bunu en iyi şekilde öğretti. Hayatımızda kabul etmemiz gereken şeyler var ve bunlar ile kendimize ve etrafımızdaki dünyaya olan bakış açımız. Hayatta paradoksal şeyler olur, değil mi?

Benim için, bir oyuncu olarak yüzü akne tarafından yenmiş bir şekilde çalışmak bunlardan biri. Her gün uyandığımda aynadaki yansımamı kabul etmek ve daha sonra kamera karşısında gerekli olan 'muhteşem' etikete, tüm duygusal yüke, ‘rol içinde’ olmaya ve tamamen konsantre olmaya hazır gerekiyor. Tüm bunları korkularım ve güvensizliklerim kelimenin tam anlamıyla cildimdeyken yapmam gerekiyor. 

Hayatta çok daha büyük problemler var, bunun farkındayım ama belki de daha güçlü hissetmek ve kendimi kabul etmek için bu küçük gerçeği sizinle paylaşmak istedim. Korkularımız bizi durdurabilir veya büyük bir güç haline gelebilir, yolu seçmek bize kalmış. Ve başımıza gelen tüm iyi şeyler için ve hatta belki kötü olanlar için de çok fazla minnettarlık duymak gerekiyor,” diyen Matilda De Angelis, dürüstlüğü ve cesareti ile daha fazla görmek istediğimiz ünlü isimler arasına girdi!